Українська Арізона – Актовський каньйон, Пуп Землі, радонове озеро. Пляж та рафтинг.

 

⏳Тривалість туру – 2 дні
📅Дати початку туру – 24.08, 21.09

 

👉Для того, щоб побачити справжню Арізону, зовсім не потрібно їхати в далеку Америку. Актовський та Арбузинський каньони або Гранд-Каньон на півночі миколаївщини – це національний природний парк «Бужський град», одне з семи природніх чудес нашої країни. Він створений долиною річки Мертвовод, його глибина до 60 метрів і називають його ще Малим Кримським. На берегах річки лежать гігантські валуни, які придбали плавні форми під впливом часу, дощів та вітру. Приїхавши в це місце сили, можна насолодитись самотністю і тишею, полоскотати собі нервову систему, стоячи на краю звисаючих скель, гуляти між небом та землею… А ще – відпочивати, купатись і навіть мати рафтинг через пороги річки Південний Буг.

 

 

📋ПРОГРАМА:

1️⃣ день      Мигея

🕠5.30 – виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. По дорозі у нас будуть три планових зупинки на АЗС.

🕐13.00 – приїзд в Мигею, яка розташована в заповіднику «Гранітно-степове Побужжя» і є однією з найкращих місцевостей для повноцінного відпочинку в Миколаївській області. Чим саме вражає це чудове село? Тут можна насолодитися Бузьким Гардом, відвідати старовинний паровий млин Скаржинського, який був перетворений на гідроелектростанцію, побачити озеро, що утворилося у колишньому гранітному кар’єрі, а також відчути велич Південного Бугу з його знаменитими порогами. А ще Мигея є старовинним козацьким селом і, за легендою, саме тут народився видатний козак Мамай.
🏊‍♂️Розташовуємося в готелі на березі річки. Обід. В сьогоднішньому дні маємо екскурсію та відпочинок: плаваємо і загораємо, знайомимось з Малим Кримом та Родоновим озером, води якого мають цінні властивості і відливаються яскравою бірюзовою. Найпопулярнішим видом відпочинку в цих місцях є рафтинг. Захоплюючий водний спорт на байдарках, каяках та катамаранах доступний як для досвідчених спортсменів, так і для початківців. Навіть якщо ви ніколи не займалися рафтингом, то можете скористатися послугами інструктора і відправитися на безпечний сплав по Південному Бугу. Вечеря. Нічліг.

 

 

2️⃣ день     Актовський каньон –Арбузинський каньон — пуп Землі

🕠5.30 — виїзд на екскурсію до парку «Бузький Гард», де будемо насолоджуватися водоспадами, порогами, островами, скелями і каньйонами річки Південний Буг та реліктовими лісами. Сніданок (сухий пайок).
🚩Актовський каньйон — одне з найбільш незвичайних для України місць. Це єдиний в Європі каньйон, що нагадує відомі каньйони Північної Америки. Тому він по праву може називатися українським Гранд-Каньйоном в парі з Арбузинським. Цей каньон супроводжує річку Мертвовод, має стежки через дивні гроти та лабіринти, кличе відпочивати біля чудного озера.
🚩Арбузинський каньйон — це місце відоме своєю красою, з високими скелями і стрімкою річкою, яка пробиває собі шлях через валуни. Тут нас чекає активний та екстремальний трекінг, коли ми будемо пробиратись стежками через валуни каньйону. Рельєфні могутні скелі і мальовнича ріка утворюють такі неймовірні пейзажі, що перехоплює подих. І ти з гордістю розумієш, що ці казково-розкішні краєвиди не десь там далеко, а в рідній Україні. Найвища точка в каньйоні називається «Пуп Землі» і ми обов’язково туди підемо:)
🚩 Пляжний відпочинок біля красивого озера в серці каньйону, де ми освіжимося в чистій воді, позагораємо та наберемось сил.

 

 

🍔Обід в зеленій садибі. Гірський мед та трав’яні чаї, вино з місцевих виноградників — запропонують вам придбати господарі садиби.

15.00 – орієнтовний від’їзд.

🕙Прибуття в Дніпро – до 22.00 год.

 

💲Вартість туру – 3800 грн/дорослий, 3500 грн/дитина до 14 років

 

💰В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, послуги екскурсовода по каньйонам та заповідникам, проживання в готелі (номери «стандарт»), страхування.

❌В вартість не входить: харчування, вхідні квитки, лежаки (80 грн), рафтинг, особисті витрати.

❗️Туристи, які подорожують одні, будуть підселені до інших одиноких туристів своєї статі в 2-3 місний номер. Доплата за 1-місне розміщення — 1000 грн (при наявності номеру).

 

🎫Вхідні квитки, дор/дит:
🗽реакційний збір в каньоні – 50/40 грн
🛶рафтинг – 450 грн (нескладний короткий маршрут)

🍔Харчування:
🌭Сніданок 1 день – на плановій зупинці на АЗС, продукти свої або можна купити в кафе
🍽Обід в 1 день – в ресторані готельного комплексу (290 грн)
🥂Вечеря в 1 день – в ресторані готельного комплексу (240 грн)
🥡Сніданок в 2 день – ланч-бокс сухий пайок (210 грн)
🍽 Обід в 2 день – в приватній садибі в заповіднику (250 грн)
🌭Вечеря в 2 день — на плановій зупинці на АЗС, продукти свої або можна купити в кафе.

 

Продивитись інші тури вихідного дня:

1-денний тур «Пряний зелений сад. Лавандове вино, ластівчине гніздо, смузі та мідії»
1 денний тур « Дніпровська Говерла, коні та СПА-ейфорія»
1-денний тур «Дніпровська Бакота, пороги, Зміїний острів та Орлине гніздо»
1-денний тур «Садиба єнота — парк Маленька Софіївка — злиття двох рік»
1-денний тур «Зіновій Хміль. Чигирин-Суботів-Тясминський каньон»
1-денний тур «Голубі озера + петриківські дива»
Вечірній фото-тур «Захід сонця на лавандовому полі»
1-денний тур «Лавандовий бриз — плантація лаванди + пляжний відпочинок в веселому гаю»
1-денний тур «Лавандова казка та середньовічний палац»

2-денний тур «Паркове намисто: Олександрійський парк, Софіївський парк, Буцький каньйон та палац Лопухіних-Демидових»
2-денний тур «Полтавська кругосвітка для дівчат: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт»
2-денний тур «Нове! Україна Шевченка: озера, каньони, гори. Моринці-Канів-Черкаси»
2-денний тур «Нове! Українська Арізона: Актовський каньон, Білі скелі, Трикратський ліс. Пляж та рафтинг!»
2-денний тур «Лавандовий парк-Шарівський палац-полтавські чани-опішнянські гори»

Переглянути тури в Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський ТУТ

КАЛЕНДАР ТУРІВ-2024  ТУТ