Нове! Українська Арізона – Актовський каньон, Білі скелі, Трикратський ліс. Пляж та рафтинг.

 

Тривалість туру – 2 дні
Дати початку туру – 18.05, 15.06, 27.07, 24.08, 21.09

Для того, щоб побачити справжню Арізону, зовсім не потрібно їхати в далеку Америку. Актовський каньон або Гранд-Каньон на півночі миколаївщини – це національний природний парк «Бужський град», одне з семи природніх чудес нашої країни. Він створений долиною річки Мертвовод, його глибина до 60 метрів і називають його ще Малим. На берегах річки лежать гігантські валуни, які придбали плавні форми під впливом часу, дощів та вітру. Не відстають по красі і Білі скелі, створені з крейди. Приїхавши в це місце сили, можна насолодитись самотністю і тишею, полоскотати собі нервову систему, стоячи на краю звисаючих скель, гуляти між небом та землею… А ще – відпочивати, купатись і навіть мати рафтинг по порогам річки Південний Буг.

 

 

ПРОГРАМА:

1 день      Мигія

5.30 – виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. По дорозі у нас будуть три планових зупинки на АЗС.
13.00 – приїзд в Мигію, яка розташована в заповіднику «Гранітно-степове Побужжя» і є однією з найкращих місцевостей для повноцінного відпочинку в Миколаївській області. Чим саме вражає це чудове село? Тут можна насолодитися Бузьким Гардом, відвідати старовинний паровий млин Скаржинського, який був перетворений на гідроелектростанцію, побачити озеро, що утворилося у колишньому гранітному кар’єрі, а також відчути велич Південного Бугу з його знаменитими порогами. А ще Мигія є старовинним козацьким селом і, за легендою, саме тут народився видатний козак Мамай.
Розташовуємося в готелі на березі річки. Обід. Сьогоднішній день відпочиваємо: плаваємо та загораємо, знайомимось з Малим Кримом – Родоновим озером, води якого мають цінні властивості і відливаються яскравою бірюзовою. Найпопулярнішим видом відпочинку в цих місцях є рафтинг. Захоплюючий водний спорт на байдарках, каяках та катамаранах доступний як для досвідчених спортсменів, так і для початківців. Навіть якщо ви ніколи не займалися рафтингом, то можете скористатися послугами інструктора і відправитися на безпечний сплав по Південному Бугу. Вечеря. Нічліг.

 

 

2 день     Актовський каньон – Білі Скелі – Трикратський ліс

5.30 — виїзд на екскурсію до парку «Бузький Гард», де будемо насолоджуватися водоспадами, порогами, островами, скелями і каньйонами річки Південний Буг та реліктовим лісом. Сніданок (сухий пайок) в мальовничому місці на природі.
Актовський каньйон — одне з найбільш незвичайних для України місць. Це єдиний в Європі каньйон, що нагадує відомі каньйони Північної Америки. Тому він по праву може називатися українським Гранд-Каньйоном.
Арбузинський каньйон — це місце відоме своєю красою, з високими скелями і стрімкою річкою, яка пробиває собі шлях через валуни. Тут нас чекає активний та екстремальний трекінг, коли ми будемо пробиратись стежками через валуни каньйону. Рельєфні могутні скелі і мальовнича ріка утворюють такі неймовірні пейзажі, що перехоплює подих. І ти з гордістю розумієш, що ці казково-розкішні краєвиди не десь там далеко, а в рідній Україні. Найвища точка в каньйоні називається «Пуп Землі» і ми обов’язково туди підемо:)
Дивовижні Білі скелі. Ця місцевість отримала статус найінстаграмнішої локації! Тож зодягаємо яскравий одяг і робимо гарні фото!

Обід в зеленій садибі.

 

 

Маєток Скаржинського і Трикратський ліс. В місці, де річка Арбузинка впадає в річку Мертвовод, розташоване заповідне лісове урочище — справжній казковий оазис на півдні України, який більше 100 років тому висадив граф Скаржинський. Дуби і тополі, туї і тюльпанові дерева, мімози та кедри… Свіжа соковита зелень у поєднані з прозорими водоймами, як ковток свіжого повітря у гарячій пустелі. Тут можна насолодитися дзюрчанням потічок, містками через річку, чарівним співом пташок та прогулянками по таємничим стежкам. Колись у парку розбили мережу каскадів та мостів через звивисті течії ріки та проклали заплутані доріжки, то ж частина лісу називається «Лабіринт».

15.00 – орієнтовний від’їзд.
Прибуття в Дніпро – до 22.30 год.

 

Вартість туру – 3500 грн/дорослий, 3300 грн/дитина до 14 років

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, послуги екскурсовода по каньонам та заповідникам, проживання в готелі (номери «стандарт»), страхування.

В вартість не входить: харчування, вхідні квитки, лежаки (60 грн), рафтинг, особисті витрати.

Туристи, які подорожують одні, будуть підселені до інших одиноких туристів своєї статі в 2-3 місний номер. Доплата за 1-місне розміщення — 950 грн (при наявності номеру).

 

Вхідні квитки, дор/дит:
— реакційний збір в каньоні – 50/40 грн
— реакційний збір в лісі – 50/40 грн
— рафтинг – 300 грн (нескладний короткий маршрут)

Харчування:
Сніданок 1 день – на плановій зупинці на АЗС, продукти свої або можна купити в кафе
Обід в 1 день – комплексний в ресторані готельного комплексу (250 грн)
Вечеря в 1 день – в ресторані готельного комплексу (230 грн)
Сніданок в 2 день – ланч-бокс сухий пайок (200 грн)
Обід в 2 день – в приватній садибі в заповіднику (220 грн)
Вечеря в 2 день — на плановій зупинці на АЗС, продукти свої або можна купити в кафе