Парковое ожерелье: Александрийский парк — Софиевский парк (Умань) + каньоны и дворцы

 

Тривалість туру — 2 дні
Дата початку туру – 10.06, 8.07, 12.08, 9.09, 7.10

 

У цьому турі ми побачимо, як переплітається історія… Тут найкращі дендропарки в Україні, збудовані для прекрасних жінок — Олександри та Софії; тут найкрасивіші каньйони та замок на річці Рось. Вражає Буцький каньйон на Гірському Тикічі, історія графа Бобринського на смілянщині… Поїхали з нами!

 

ПРОГРАМА:

 

1 день      

Сміла-Корсунь-каньйон р.Рось-палац Лопухіних-Біла Церква-Олександрійський парк       

Виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом – 5.30 годин ранку. Дорогою зупинимося на землі графа Бобринського у маленькому містечку Сміла на черкащині. Побачимо річку Тясмин, нову набережну, старовинну будівлю позичкового банку, Покровський собор і почуємо приголомшливу історію мешканців місцевості.  Переїзд у Корсунь — місто на Черкащині, історія якого розпочалася у 1032 році, коли Ярослав Мудрий побудував тут могутню фортецю для захисту своїх земель та отримав свою назву від кримського «Корсун» (Херсонес). Головна пам’ятка — палац та парковий ансамбль князів Лопухіних-Демидових на березі скелястих берегів Росі. Тільки тут є химерні кам’яні каньйони, чаші з водоспадами, безліч кам’яних острівців і мостів, що з’єднують острови… Переїзд до Білої Церкви, міста з давньою та багатою історією, де вперше почали білити церкви. Поселення у готелі, обід.

Екскурсія до Олександрійського парку, гідному конкуренту Софіївському парку в Умані. Наприкінці 18 ст. польський король Станіслав Август подарував Білу Церкву гетьманові Польщі Ксаверію Броницькому. Його дружиною стала улюблена фрейліна імператриці Катерини другої, племінниця Потьомкіна — Олександра Енгельгард. І ось на своїх землях на березі річки Рось вона будує модний на той час парк, наслідуючи парки Петербурга… Тут: мальовничі береги і каньйони річки Рось, китайський місток, озера, лебеді, старовинні алеї, напівзруйнований замок, водоспади, надзвичайної краси парк, що складається з понад 1200 найменувань дерев та чагарників… Втомилися? Не забудьте купальники, є можливість купуватись і позасмагати на піщаних берегах Росі.
Вільний час, коли ви зможете прогулятися історичною частиною міста, Соборною площею, храмами, відвідати органний зал.

 

 

2 день      

Буцький каньйон-Умань-Софіївський парк

6.00 – виїзд. Дорогою планова зупинка на АЗС, де можна випити кави та перекусити. 8.00-10.00 – Буцький каньйон на річці Гірський Тікіч. «Маленька Швейцарія» – так називають це місце мешканці навколишніх сіл і пишаються, що він потрапив до списку претендентів на перемогу у конкурсі «7 природних чудес України». Це природне диво має вже 2 млрд. років і є одним із найкрасивіших місць у центральній частині України. Води річки стрімко скочуються з монолітних каменів граніту, тим самим створюючи шумний двометровий водоспад-перекат «Вир». Тривалість каньйону – 2,5 км. Скелі в окремих місцях досягають 20-40 метрів заввишки, а численні валуни та перекати прикрасять будь-який кадр. Також тут ще в дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин від якого збереглися лише фрагменти.
Переїзд в Умань (40 хв), де побачимо чудове творіння природи та рук людських — Софіївський парк, що виник у результаті кохання графа Потоцького та прекрасної гречанки Софії. Тут: мальовничі алеї, озера, лебеді, фонтани, альтанки над озером, кам’яні гроти, тераса муз, катання на човнах підземною річкою.

Від’їзд. Орієнтовне прибуття до Дніпра ~ 22.00 год.

 

Вартість  – 2990 грн/дорослий,  2690 грн/дитина до 12 років

 

У вартість входить: транспортний супровід, проживання, екскурсійне обслуговування, супровід гіда, страхування.

У вартість не входить: харчування, вхідні білети, особисті витрати.

При одномісному розміщенні – доплата 550 грн.Вхідні квитки, дор/дит:
— палац Лопухіних-Демидових – 50/30 грн;
— Олександрійський парк – 100/50 грн;
— Софіївський парк – 220/170 грн (вх. квиток + екскурсія по парку);
— екскурсовод Букским каньйоном — 70 грн.

По-бажанню: — катання на човнах підземною річкою – 100 грн;

Харчування:
1 день: сніданок – можна взяти з собою бутерброди або перекусити та випити кави на плановій зупинці на АЗС; обід та вечеря – самостійно в кафе та ресторанах Білої Церкви.
2 день: сніданок — можна взяти з собою бутерброди або перекусити та випити каву на плановій зупинці на АЗС; обід — самостійно в кафе та ресторанах Умані; вечеря – можна перекусити та випити кави на плановій зупинці на АЗС.

 

Більше про тур можна почитати у нашому блозі за посиланням https://school-tur.com/articles/kuda_poechat_iz_dnepra_na_2_dnya/

Туроператор залишає за собою право за потреби змінювати місцями порядок проведення екскурсій.

 

Можливо, вас зацікавлять інші тури вихідного дня:

1-дневный тур «Дніпровська Говерла, коні + SPA-ейфорія»
1-дневный тур «Зіновій Хміль. Чигирин-Суботів-Холодний Яр»
1-дневный тур «Дніпровська Бакота, острів Зміїний, пороги та Орлине гніздо»
1-дневный тур «Садиба єнота — маленька Софіївка — злиття двох рік»

1-дневный тур «Закат солнца на лавандовом поле»
1-дневный тур «Лавандовый бриз — плантация лаванды + пляжный релакс в веселой роще»
1-дневный тур «RAVLYK-PARK + пляжний відпочинок»

2-х дневный тур «Паркове намисто: Александрийский парк, Софиевский парк, Букский каньон и дворец Лопухиных-Демидовых»
2-х дневный тур «Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт»

Просмотреть туры в Карпаты, Закарпатье, Львов, Каменец-Подольский ЗДЕСЬ

КАЛЕНДАРЬ ТУРОВ-2023  ЗДЕСЬ