Нове! Лавандовий парк – Шарівський палац – полтавські чани – опішнянські гори

 

Тривалість туру – 2 дні
Дати початку туру – 29.06, 13.07

Подія-мандрівка для любителів квітів, парків, старовинних замків та поцінювачів купання в чанах і покорителів гір!

За два дні ми побачимо та отримаємо:
— новий лавандовий парк – два гектари лаванди в долині навколо озера серед лісових пагорбів
— неймовірно красивий палац та парк графа Кеніга в Шарівці
— релакс в полтавських чанах та в басейні
— міні-похід (трекінг) по опішнянським горам та улюблений туристами гончарний заповідник

 

 

ПРОГРАМА:

1 день   Лавандовий парк – палац Кеніга – полтавські чани

7.30 – виїзд з Дніпра від залізничного вокзалу комфортабельним автобусом (по дорозі є планові зупинки). 10.00 – прибуття в село Новоселівка в лавандовий парк. 2,5 години лавандового релаксу: каскадні лавандові лабіринти, лавандово-пшеничні хвилі, зона відпочинку біля озера, оглядовий майданчик на даху альтанки, автентичні фотоатрибути, крамничка з лавандовою продукцією та затишне кафе, де можна поласувати лавандовими напоями та смаколиками.

Переїзд в Шарівку. Тут один із найкращих палацово-паркових ансамблів України. Це архітектурний комплекс, заснований на початку XIX століття поміщиком Ольховським, а опісля придбаний великим промисловцем-цукрозаводчиком графом Кенігом: двоповерховий величний палац зі стрільчастими вікнами, камінною та бальною залами зі збереженими ліпнинами, фонтани, багатоярусний ландшафтний парк із терасами, 600-річний дуб, камінь-«пам’ятник зраді», мальовниче озеро, старовинний міст, липова алея… Без сумніву, ви відчуєте, намов би вас перенесло в часі на декілька століть назад…

Далі годинка – і ми в Полтавській області, де розташуємось в лісовому готельно-оздоровчовому комплексі. Нас очікує не тільки вечеря і прогулянки на природі, а й полтавські чани з водою з різнотрав’ям та басейн. Тож бажаючі можуть прийняти приємні спа-процедури. Нічліг.

 

 

2 день   Старий хутір – гірський похід до Ворскли – національний гончарний заповідник – садиба гончарів

7.30 – сніданок і виїзд. Переїзд в Опішню (40 хв). Всі туристи, що вже побували в гончарній столиці Опішні, завжди жалкують, що таке гарне місце, а так мало часу на перебування тут. Тож виправляємо це! Сьогодні Опішні буде багато! І буде навіть трекінг (довга пішохідна прогулянка-похід 5-6 км) по опішнянським горам, висота яких сягає 206 м над рівнем моря.
Старий хутір. Тут розташовуємось, зустрічаємось з інструктором, та через гори і ліси по дуже мальовничим стежкам, слухаючи історію стародавніх поселень, виникненню гончарства та колишніх військових подій ідемо в долину до місця, де тече Ворскла. Бажаючі можуть скупатися в прохолодних водах річки. Повертаємось до хутору, де нас очікує смачний автентичний обід по рецептам наших прабабусь: каша качана, верещака, салат, млинці з маком, узвар.
Національний гончарний музей-заповідник. Опішня здавна славилася своїми керамічними виробами, які виготовляють ще з епохи неоліту, дякуючи покладам місцевої глини, придатної для гончарства. Тож селище вважають центром української гончарної справи, який відомий і поза межами України. Кожен куточок — це інста-місце, сакральне, мистецьке, крутезне, наповнене змістом та творчою енергією. Нас очікує екскурсія, майстер-клас, прогулянки та фотосесія серед мистецьких пагорбів, гончарний ринок. Тільки в цьому турі ми відвідаємо ще й садибу гончарів.

17-17.30- від’їзд. По дорозі буде планова санітарна зупинка на АЗС, де можна буде випити каву та перекусити. Орієнтовне прибуття в м. Дніпро – до 21.30 год.

 

Вартість туру – 3240 грн/дорослий, 2990 грн/дитина до 14 років.

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, проживання (номери «стандарт»), автентичний обід (на 2 день), послуги гіда, страхування.

В вартість не входить: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

 

Вхідні квитки, дор/дит:
— лавандовий парк – 350/300 грн
— Шарівський палац Кеніга– 120/100 грн
— гірський провідник-екскурсовод – 50 грн
— купання в чанах (2500 грн за 2 год/6 осіб або ж 1250 грн за 1 год/6 осіб)
— купання в басейні – 100 грн/год
— національний гончарний заповідник – 230/180 грн (заповідник, садиба, майстер-клас, екскурсоводи)

Харчування:

— Сніданок 1 день – на плановій санітарній зупинці на АЗС можна випити каву та перекусити (продукти свої або ж купити на АЗС). Також можна взяти з собою продукти і перекусити на відпочинку в лавандовому парку.
— Обід 1 день – в вільний час в Шарівці, рекомендуємо взяти свої продукти та канапки, є виносна торгівля та кава біля входу в палацовий комплекс;
— Вечеря 1 день – в готельному комплексі (220 грн);
— Сніданок 2 день — в готельному комплексі (130 грн);
— Обід 2 день – автентичний, на Старому хуторі, входить в вартість;
— Вечеря 2 день — на зворотньому шляху буде планова санітарна зупинка на АЗС, де можна випити каву та перекусити (продукти свої або ж купити на АЗС).

 

 

Примітки: підкорювачами полтавських гір можуть бути звичайні туристи любого віку, які люблять пішохідні прогулянки. Ніяких особливих фізичних даних трекінг не потребує.