Тури на Новий рік та Різдво 2024

Охочих відчути новорічне та різдвяне диво запрошуємо на новорічні тури 2024 року по Україні Новорічний рік на хуторі близ Диканьки! Поїздки, тури, екскурсії на Новий рік та Різдво дарують забуту дитячу казку, подорож на Новий рік заряджає бадьорістю на багато місяців, відпочинок на Новий рік – здорово та весело! Поїхати в новорічний тур 2024 Україною до Карпат, у Львів або ж до Полтави-Диканьки можна з Дніпра, Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя та будь-якого регіону країни. Запрошуємо в тури на новорічні свята 2024 року з туроператором ДНІПРО ВОЯЖ!

Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт

Полтавська кругосвітка для: Гоголь-квест, оленяча ферма та сорочинські вечорниці

Цей тур вам доведе, що не тільки в Закарпатті є гори та чисті ріки, мінвода та старі хутори, оленяча ферма і збережені ремесла килимарства й гончарства. Дізнаємось про життя-буття Миколи Гоголя та його родини, чому чарівна Диканька в тренді до наших часів, побачимо 800-літні дуби, під якими юна Мотря Кочубей зустрічалась з немолодим Мазепою. Не залишить вас байдужими екскурсія по провінційній Полтаві, а також прогулянка по курортному Миргороду.

Читать далее

Новый год на хуторе близ Диканьки, выезд из Днепра

Новый год на хуторе близ диканьки

Начать год с удивительных приключений, встретиться с гоголевскими персонажами и повеселиться на полтавских вечерницах можно на настоящем хуторе близ Диканьки! Среди всех новогодних туров по Украине данный 2-ух дневный тур «все включено» является самым аутентичным, раскрывающим весь колорит гоголевской полтавщины. Новогодний банкет входит в стоимость! Все включено!

Читать далее

Новый год на хуторе близ Диканьки, выезд из Днепра

Новый год на хуторе близ диканьки

Начать год с удивительных приключений, встретиться с гоголевскими персонажами и повеселиться на полтавских вечерницах можно на настоящем хуторе близ Диканьки! Среди всех новогодних туров по Украине данный 2-ух дневный тур «все включено» является самым аутентичным, раскрывающим весь колорит гоголевской полтавщины. Новогодний банкет входит в стоимость! Все включено!

Читать далее

Дуже швидко летить час і чим ближче до зими, тим частіше ми замислюємося про те, як же нам відзначити новорічні та різдвяні свята? Як зробити так, щоб і Новий рік, і Різдво Ісуса Христа запам'яталися надовго та залишили приємні спогади на тривалий час?

Рекомендуємо скористатися традиційними турами від туроператора ДНІПРО ВОЯЖ – «Новий рік на хуторі близ Диканьки» та «Різдво на хуторі близ Диканьки». Такого Нового року (Різдва) у вас ще не було! На вас чекають дивовижні пригоди, зустрічі з гоголівськими персонажами, надзвичайно щедрий український стіл – і все це – на справжньому хуторі поблизу Диканьки! Тур триває два дні: останній день року, що минає, 31 грудня і перший день Нового року, 1 січня (на Різдво 6-7 січня). За цей час ми встигнемо познайомитись з Полтавою (прогулянка-екскурсія), у тому числі і зі знаменитими галушками, відвідаємо садибу Котляревського, прогуляємося під наметом, що світиться. у головної полтавської новорічної ялинки, скуштуємо та купимо сувенірні полтавські цукерки у подарунок собі та близьким, побуваємо в гончарному музеї-заповіднику в Опішні і зліпимо горщик і…. ще багато чудес нас чекають у цьому турі.

Ви ще роздумуєте, де зустріти Новий рік (різдво)? Крім вищеописаного, перерахуємо переваги нашого туру:

Ви один (одна) – у нашому турі ми всі разом, столи, як і 300 років тому, вміщують багато людей одночасно (за столом по 6-12 осіб). Таких туристів багато, і ми намагаємося посадити їх за один стіл - таким чином ви купуєте ще багато друзів.

До вас приїхали гості з іншого регіону чи з-за кордону? Щороку хоч один іноземець, та присутні з нами в Диканьці – вони теж кажуть, що такого свята вони ще не мали.

Ви романтична пара? Хутор козака Проня – ресторан-заповідник. Якщо вам захочеться пройтися, прогулятися, то територія велика, багато цікавих локацій: річка та містки, альтанки та старовинні хати під соломою, стежки та стоги сіна, багаття та самовар на вулиці.

Не потрібні вечірні вбрання – дійство у нас буде і на вулиці: центральна ялинка посеред хутора, центральна сцена та майданчик для танців. А в залах – тепло та затишно.

Ну, і останнє – всі зали добре провітрюються. А танцювати у залі чи на вулиці – вам вибирати. До того ж програма настільки цікава та різноманітна, що танці не займають значну частину часу.

Їдемо до Полтави та назад до Дніпра комфортабельними автобусами. Туристи з інших регіонів: Києва, Запоріжжя, Харкова, Львова, Тернополя, Одеси, Вінниці, Кривого Рогу можуть приїхати у Дніпро (їдемо через залізничний вокзал Дніпра та заберемо вас) або приїхати до Полтави самостійно, оселитися в готелі (вас там чекатимуть) і приєднатися до групи по нашому приїзду.

Також просимо звернути увагу на колоритний тур до Петриківки-Галушківки. «Різдво на хуторі у козака Романа». Петриківський колорит та козацькі хутори Протовчанської паланки Січі запорізької, майстер-клас з розпису (або виготовлення ляльки-мотанки) та зустріч із хлібом-сіллю, традиції Різдва та хуторянські забави, веселощі та завзяття, куліш і чай – чекають на нас у цьому святковому турі.

І, звичайно, традиційно, на Новий рік можна поїхати до рідних Карпат. Наші щорічні тури «Романтичний Новий рік у Карпатах» для любителів міського образу відпочинку (проживаємо в готелі Ужгорода) та «Колоритний Новий рік на Закарпатті» для бажаючих зустріти Новий рік у глибинці колоритними траціями бойків, угорців та гуцулів.