Нове! Лавандовий парк – палац Кеніга – Краснокутський дендропарк

 

Тривалість туру – 1 день
Дати початку туру – 30.06, 13.07, 20.07

 

Подія для любителів квітів, парків та старовинних замків! В 2023 році відкрився новий лавандовий парк. Два гектари лаванди в долині навколо озера серед лісових пагорбів. Це – чарівна казка, оазис спокою і безпеки.

Каскадні лавандові лабіринти, лавандово-пшеничні хвилі, зелені газони між рядами лаванди, зона відпочинку біля озера, оглядовий майданчик на даху альтанки, автентичний фотореквізит, крамничка з лавандовою продукцією та затишне кафе, де можна поласувати лавандовими напоями і смаколиками – все це очікує вас в нашому турі. А ще – неймовірно красивий палацовий ансамбль графа Кеніга в Шарівці та Краснокутський дендропарк, який висаджував сам Каразін.

Спокій серед хаосу – так можна охарактеризувати це місце. Нововодолажський і Богодухівський райони, де знаходяться лавандовий парк і палац, розташовані ближче до Дніпропетровської області. Ці території ніколи не обстрілювались, не були під окупантами і сюди абсолютно безпечно приїздять туристи.

 

ПРОГРАМА:

5.30 – виїзд з Дніпра від залізничного вокзалу комфортабельним автобусом (по дорозі є планові зупинки). 8.15 – прибуття в село Новоселівка в лавандовий парк. 2,5 години лавандового релаксу: прогулянки по лабіринтам і алеям, інстаграмні фото, відпочинок біля озера та пікнік, посиденьки в кафе і можливість купити лавандову косметику.

Переїзд в Шарівку. Тут один із найкращих палацово-паркових ансамблів України, про який ви не знали. Це архітектурний комплекс, заснований на початку XIX століття поміщиком Ольховським, а опісля придбаний великим промисловцем-цукрозаводчиком графом Кенігом: двоповерховий величний палац зі стрільчастими вікнами, камінною та бальною залами зі збереженими ліпнинами, фонтани, багатоярусний ландшафтний парк із терасами, 600-річний дуб, камінь-«пам’ятник зраді», мальовниче озеро, старовинний міст, липова алея… Без сумніву, ви відчуєте, намов би вас перенесло в часі на декілька століть назад…

 

 

Переїзд в Краснокутський дендропарк, заснований в 1793 році І.М. Каразіним (так, це той, що заснував нині діючий ХНУ ім. Каразіна) і його батьком поміщиком Назаром Каразіним, — одне з унікальних і найкрасивіших місць України. Близько 300 видів екзотичних рослин і чагарників, з них багато – вічнозелених, ставки та озера, древній монастир, «дерево щастя», чернечі печери з підземними ходами, острів закоханих з чарівним місточком, Свято-Архангело-Михайлівський храм. Гуляючи по парку, здається, що ти в казці – адже навколо багато як справжніх тварин і птахів, так і казкових…

Від’їзд. Орієнтовне прибуття в м. Дніпро – до 21.30 год.

 

Вартість туру – 1350 грн/дорослий, 1300 грн/дитина до 14 років.

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, страхування.

В вартість не входить: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.

 

Вхідні квитки, дор/дит:
— Лавандовий парк – 350/300 грн
— Шарівський палац – 100/60 грн
— Краснокутський дендропарк – 60/40 грн

Харчування:

— Сніданок – на плановій санітарній зупинці на АЗС можна випити каву та перекусити (продукти свої або ж купити на АЗС). Також можна взяти з собою продукти і перекусити на відпочинку в лавандовому парку.

— Обід – в вільний час в Шарівці, рекомендуємо взяти свої продукти та канапки, є виносна торгівля та кава біля входу в палацовий комплекс;

— Вечеря – на зворотному шляху буде планова санітарна зупинка на АЗС, де можна випити каву та перекусити (продукти свої або ж купити на АЗС).