Тижневий тур «Я люблю Карпати»
![](https://school-tur.com/wp-content/uploads/2018/04/5-637x358.jpg)
Цей тур поєднав у собі все найкраще в Карпатах — замки та фортеці, озера та водоспади, сири та вина Закарпаття + гори та полонини, гуцульські традиції та забави, храми та монастирі Прикарпаття… Більше того, відпочинок у турі включає оздоровлення від купання у термальних басейнах та пиття мінеральних вод, якими багаті ці краї. А ще в цьому турі ми будемо мати багато друзів та однодумців, тож — уперед, до Карпат! Тур адаптований під зимові погодні умови та короткий світловий день.