RAVLYK-PARK + маленька Софіївка

 

Тривалість туру – 1 день
Дата початку туру – 1.06, 15.09

 

Що таке RAVLYK-PARK? Це екоферма, яка спеціалізується на вирощуванні равликів породи – Helix Aspersa Muller. Їх використовують в косметології, з них готують вишукані делікатеси в найкращих ресторанах світу, а їхня ікра цінується в десятки разів дорожче чорної. Господарі ферми равликів вирощують, а туристи полюбляють за ними спостерігати, влаштовувати перегони, фотографуватись і дегустувати блюда з равликів та вином.
А друга частина нашого туру – мальовничий парк на кручах річки Дніпро села Військове, який називають «маленька Софіївка». Багато 🎸музикантів та  акторів бували на фестивалях або ж давали свої концерти в ландшафтному парку Світлани Кульбашної, а Олег Вінник навіть знімав тут відеокліп на свою пісню.

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

8.15 — виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. 9.00 — прибуття на равликову ферму.
Тут ми дізнаємось про життя, розмноження, особливості вирощування цих маленьких тварин, побачимо відкриті равликові плантації, де вони випасаються, та як вирощується равликовий «молодняк». Равлики дуже дружелюбні, тому всі бажаючі можуть з ними сфотографуватися, погратися та навіть влаштувати справжні равликові перегони. На завершення — дегустація вишуканих страв з равликів з келихом вина або крафтового лимонаду. Бажаючі можуть придбати продукцію ферми.

Переїзд в «маленьку Софіївку» — ландшафтний приватний парк на високих кручах ріки Дніпро, що в селі Військове. Господарка парку Світлана Кульбашна проведе екскурсію з розповіддю про те, як виник парк та хто втілював ландшафтні мрії та ідеї, про велику кількість фестивалей та театральних постановок на території парку, а свої відеокліпи тут знімав навіть Олег Вінник. Вільний час для самостійних прогулянок, спуску до пірсу над водою, куштування домашнього морозива та кави.

15.00 – від’їзд. 16.00 – орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість – 580 грн/дорослий, 530 грн/діти до 14 років.

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, страхування.

В вартість не входить: особисті витрати, вхідний квиток в RAVLYK-PARK  — 450 грн/дорослий, 400 грн/дитячий (екскурсія + дегустація блюд з равликів та бокал вина або лимонаду), маленька Софіївка – 150 грн/дорослий, 100 грн/діти до 14 років. Діти дошкільного віку безоплатно.

Харчування: буде перекус-дегустація на равликовій фермі (входить в вартість вхідного квитка), також можна пообідати в кафе парку за власний кошт.

 

 

Бажаємо яскравих вражень від мандрівки!

 

1-дневный тур «Дніпровська Говерла, коні + SPA-ейфорія»
1-дневный тур «Зіновій Хміль. Чигирин-Суботів-Холодний Яр»
1-дневный тур «Дніпровська Бакота, острів Зміїний, пороги та Орлине гніздо»
1-дневный тур «Садиба єнота — маленька Софіївка — злиття двох рік»

1-дневный тур «Закат солнца на лавандовом поле»
1-дневный тур «Лавандовый бриз — плантация лаванды + пляжный релакс в веселой роще»

2-х дневный тур «Парковое ожерелье: Александрийский парк, Софиевский парк, Букский каньон и дворец Лопухиных-Демидовых»
2-х дневный тур «Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт»

Просмотреть туры в Карпаты, Закарпатье, Львов, Каменец-Подольский ЗДЕСЬ

КАЛЕНДАРЬ ТУРОВ-2023  ЗДЕСЬ