Пляжний відпочинок на Голубому озері

 

Тривалість туру – 1 день
Дати початку туру – 14.07, 27.07, 4.08, 18.08, 31.08

 

Голубе озеро знаходиться в неймовірно мальовничому куточку природи, який підкорює своєю красою. Навколо озера з чистою водою бірюзового кольору розкинулися піщані схили і ростуть могутні сосни. У озера є кілька незвичайних властивостей. Вода в ньому ніколи не замерзає і не «хвилюється», а ще вона змінює відтінки залежно від погодних умов. При гарній погоді можна розгледіти дно Блакитного озера, яке в максимальній своїй точці досягає 40 метрів.

Озеро є дуже популярним у містян Дніпра, адже — недалеко, чиста вода, пологий вхід, жовтий піщаний пляж. Відпочивати можна як в диких куточках, так і в туристичних комплексах – готелях та базах відпочинку, де до ваших послуг: прибрана зелена територія, навіси, лежаки, кафе та альтанки. Багато туристів кажуть, що тут їм подобається навіть більш, чим на морі…

 

 

ПРОГРАМА:

8.00 — виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу.

Прибуття на Голубі озера — 9.00 год. Відпочинок на туристичному комплексі з розвиненою інфраструктурою.

16.00 – від’їзд. 17.00 – орієнтовне прибуття в м. Дніпро.

 

Вартість — 420 грн/дорослий, 380 грн/діти до 14 років.

 

В вартість входить: проїзд автобусом, вхід та перебування на туристичному комплексі «Заїмка», організатор-супроводжуючий групи.

В вартість не входить: харчування, лежаки, водні атракціони, особисті витрати.

 

 

А хочете петриківського дива, адже Петриківка знаходиться неподалік від голубих озер?

Дивіться тур «ГОЛУБІ ОЗЕРА ТА ПЕТРИКІВСЬКІ ДИВА», де два в одному: і пляжний відпочинок і відвідаємо туристичний магніт України – етнографічний музей, спробуємо намалювати власний малюнок з петриківського розпису, скуштуємо смачні пироги та сфотографуємось з отаманом Петром Калнишевським!