Золоте паркове намисто: Олександрійський та Софіївський парк, острівний палац, Буцький каньйон

 

Тривалість туру — 2 дні
Дата початку туру – 2.11 (місць немає!)

 

У цьому турі ми побачимо, як переплітається історія… Тут найкращі дендропарки в Україні, посаджені для прекрасних жінок — Олександри та Софії, тут прекрасний острівний замок на річці Рось. Вражає Буцький каньйон на Гірському Тікичі, історія графа Бобринського на смілянщині… Поїхали з нами!

 

ПРОГРАМА:

 

1 день      

Сміла-Корсунь-каньйон р.Рось-палац Лопухіних-Біла Церква-Олександрійський парк       

Виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом – 5.30 годин ранку. Дорогою зупинимося на землі графа Бобринського у маленькому містечку Сміла на черкащині. Побачимо річку Тясмин, нову набережну, старовинну будівлю позичкового банку, Покровський собор і почуємо приголомшливу історію мешканців місцевості.  Переїзд у Корсунь — місто на Черкащині, історія якого розпочалася у 1032 році, коли Ярослав Мудрий побудував тут могутню фортецю для захисту своїх земель та отримав свою назву від кримського «Корсун» (Херсонес). Головна пам’ятка — палац та парковий ансамбль князів Лопухіних-Демидових на березі скелястих берегів Росі. Тільки тут є химерні кам’яні каньйони, чаші з водоспадами, безліч кам’яних острівців і мостів, що з’єднують острови… Переїзд до Білої Церкви, міста з давньою та багатою історією, де вперше почали білити церкви. Поселення у готелі, обід.

Екскурсія до Олександрійського парку, гідному конкуренту Софіївському парку в Умані. Наприкінці 18 ст. польський король Станіслав Август подарував Білу Церкву гетьманові Польщі Ксаверію Броницькому. Його дружиною стала улюблена фрейліна імператриці Катерини другої, племінниця Потьомкіна — Олександра Енгельгард. І ось на своїх землях на березі річки Рось вона будує модний на той час парк, наслідуючи парки Петербурга… Тут: мальовничі береги і каньйони річки Рось, китайський місток, озера, лебеді, старовинні алеї, напівзруйнований замок, водоспади, надзвичайної краси парк, що складається з понад 1200 найменувань дерев та чагарників… Втомилися? Не забудьте купальники, є можливість купуватись і позасмагати на піщаних берегах Росі.
Вільний час, коли ви зможете прогулятися історичною частиною міста, Соборною площею, храмами, відвідати органний зал.

 

 

2 день      

Буцький каньйон-Умань-Софіївський парк

6.00 – виїзд. Дорогою планова зупинка на АЗС, де можна випити кави та перекусити. 8.00-10.00 – Буцький каньйон на річці Гірський Тікич. «Маленька Швейцарія» – так називають це місце мешканці навколишніх сіл і пишаються, що він потрапив до списку претендентів на перемогу у конкурсі «7 природних чудес України». Це природне диво має вже 2 млрд. років і є одним із найкрасивіших місць у центральній частині України. Води річки стрімко скочуються з монолітних каменів граніту, тим самим створюючи шумний двометровий водоспад-перекат «Вир». Тривалість каньйону – 2,5 км. Скелі в окремих місцях досягають 20-40 метрів заввишки, а численні валуни та перекати прикрасять будь-який кадр. Також тут ще в дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин від якого збереглися лише фрагменти.
Переїзд в Умань (40 хв), де побачимо чудове творіння природи та рук людських — Софіївський парк, що виник у результаті кохання графа Потоцького та прекрасної гречанки Софії. Тут: мальовничі алеї, озера, лебеді, фонтани, альтанки над озером, кам’яні гроти, тераса муз, катання на човнах підземною річкою.

Від’їзд. Орієнтовне прибуття до Дніпра ~ 21.00 год.

 

Вартість  – 3350 грн/дорослий,  3050 грн/дитина до 12 років

 

У вартість входить: транспортний супровід, проживання, екскурсійне обслуговування, супровід гіда, страхування.

У вартість не входить: харчування, вхідні білети, особисті витрати.

При одномісному розміщенні – доплата 650 грн.



Вхідні квитки, дор/дит:
— палац Лопухіних-Демидових – 100/70 грн;
— Олександрійський парк – 150/100 грн;
— Софіївський парк – 320/220 грн (вх. квиток + екскурсія по парку);
— екскурсовод Букським каньйоном — 70 грн.

По-бажанню: — катання на човнах підземною річкою – 100 грн;

Харчування:
1 день: сніданок – можна взяти з собою канапки або перекусити та випити кави на плановій зупинці на АЗС; обід в кафе м.Корсунь (суп  курячий з лапшою, пюре, котлета, овочі, узвар) — 250 грн; вечеря – самостійно в кафе та ресторанах Білої Церкви (для цього надається час).
2 день: сніданок — можна взяти з собою канапки або перекусити та випити каву на плановій зупинці на АЗС; обід — самостійно в кафе та ресторанах Умані; вечеря – можна перекусити та випити кави на плановій зупинці на АЗС.

 

Більше про тур можна почитати у нашому блозі за посиланням https://school-tur.com/articles/kuda_poechat_iz_dnepra_na_2_dnya/

Туроператор залишає за собою право за потреби змінювати місцями порядок проведення екскурсій.

 

Продивитись інші тури вихідного дня:

1-денний тур «Пряний зелений сад. Лавандове вино, ластівчине гніздо, смузі та мідії»
1 денний тур « Дніпровська Говерла, коні та СПА-ейфорія»
1-денний тур «Дніпровська Бакота, пороги, Зміїний острів та Орлине гніздо»
1-денний тур «Садиба єнота — парк Маленька Софіївка — злиття двох рік»
1-денний тур «Зіновій Хміль. Чигирин-Суботів-Тясминський каньон»

2-денний тур «Драйвові вихідні в Камянець-Подільському + Бакота, печерний водоспад, СПА»
2-денний тур
 «Паркове намисто: Олександрійський парк, Софіївський парк, Буцький каньйон та палац Лопухіних-Демидових»
2-денний тур «Полтавська кругосвітка для дівчат: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт»
2-денний тур «Новий рік в Сорочинцях — все включено!»

Переглянути тури в Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський ТУТ

КАЛЕНДАР ТУРІВ-2024  ТУТ