Древній Київ, резиденція в Межигір’ї, каньйон з купанням, замок і Добропарк

 

Тривалість туру – 2 дні
Дати початку туру – 24.10

 

Яскравий 2-денний тур у Київ — столицю, де історія, велич і краса переплітаються в кожній вулиці. На вас чекають древня Києво-Печерська лавра, Пирогово, мальовниче Межигір’я та квіткові локації Добропарку. Ви доторкнетесь до багатовікової історії столиці і відчуєте велич і дух різних епох. Також заїдемо і на житомирщину: неймовірні гранітні пейзажі Коростишівського каньйону, парк графа Олізара та казковий замок «Радомисль» очікують на вас! Історична естетика, натхнення і красиві фото гарантовані.

ПРОГРАМА:

 

 

П’ятниця – виїзд з Дніпра п.38 або 79 Дніпро-Київ в 22:26 год. Залізничні квитки можна придбати самостійно або ж в туроператора.

 

1 день, субота       Київ – Міжгір’я

Прибуття в Київ о 5:52 год. Час на сніданок в «Пузатій хаті».

06:45 Початок автобусної екскурсії по столиці за програмою:

– Володимирський собор, університет імені Т. Г. Шевченко і однойменний красивий парк, особняки видатних меценатів України – Терещенків і Ханенків, будівля Національної опери, Золоті ворота, Софіївський собор, ансамбль Михайлівського Золотоверхого монастиря. Хрещатик, Європейська площа, на якій розташовані будівлі Філармонії, Український дім. Арка Дружби Народів, звідки відкривається прекрасна панорама Дніпра і Подолу.

– Найстаріший монастир – Києво-Печерська Лавра, яка була заснована в 1054 році. Дзвіниця Лаври найвища в Україні, її висота 96 м. Звідси починається аристократичні райони Києва – Липки і Печерськ, забудовані особняками магнатів того часу.

Музей під відкритим небом Пирогово. Тут протягом дня можна побувати на Поліссі, Придністров’ї і Карпатах, полтавщині та Придніпров’ї. Території музею 147 га, є 5 церков, 3 дзвіниці, 18 млинів, 3 кузні, сільська школа та інша народна архітектура. Тут можна буквально зсередини побачити життя українців 17-20 століття, доторкнутися до предметів побуту того часу. Більш того, цю атмосферу можна не тільки відчути, але і… спробувати на смак! Адже тут же, на території музею, ви зможете покуштувати унікальні страви традиційної української кухні, заглянувши в український шинок. Час для обіду.

14:00 Виїзд з Києва до Межигір’я. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати. Державне Межигір’я — це унікальний парк-пам’ятка, частина Смарагдової мережі Європи, з рідкісними видами флори й фауни, неймовірними краєвидами, тисячолітньою історією та простором для відпочинку, реабілітації й екопросвіти для всіх поколінь. А ще Межигір’я — частина новітньої історії України, пов’язана з періодом президентства Януковича.

Розташована на мальовничих дніпровських схилах у Вишгородському районі, резиденція займає 149 га і вражає поєднанням англійських та французьких садово-паркових традицій. Ви побачите доглянуті ландшафти, каскад озер із водоспадами, гірську річку з японськими коропами та фореллю, декоративну флору та безліч квітів. На вас чекає: парк, “Хонка”, зоопарк зі страусами, ресторан «Галеон», гольф-поле, перголи. Дізнаємось, як функціонувала резиденція, що таке “хонка” та чому саме тут оселилися Щербицький, Постишев і Кох.

Повернення в Київ, поселення в готель (орієнтовно в 19:00). Вільний час для вечері та самостійних прогулянок. Нічліг.

 

2 день        Коростишів – Радомишль – Добропарк

6:30 – Звільнення номерів. Їдемо до Поліської хати, повз якої проходять історичні епохи і зміни. Вона є острівцем, що зберігає поліські традиції та звичаї. Тут ви дізнаєтесь щось нове про своє коріння, а може, просто згадаєте забуте. Зможете відпочити і душею, і тілом. Нас чекають оповідки з минувщини та смачний поліський сніданок. А ще тут буде цвісти величезне лавандове поле.

Переїзд до Коростишева. Екскурсія по парку графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україні учительській семінарії та Костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Досить тривалий термін будівлю костелу використовувалося як усипальниці членів сім`ї Олізарів. Цей відомий рід до середини 19 ст був повноправним і єдиним власником коростишівських земель.

Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Сосновий ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Найбільше вражають гранітні скелі висотою до 100 м, тому дивитися зверху вниз може бути доволі лячно. Каньйон має форму підкови з озером всередині, а скрізь прозору воду ідеально видно дно. В літній час годинка пляжного відпочинку — спробуйте, що таке плавати в кришталево чистій воді!

 

 

Замок «Радомисль» —  один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених  в Україні  за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах Східної Європи.

Добропарк. Ви колись мріяли йти по килиму з мільйонів квітів? Щороку Добропарк оновлює свою квіткову колекцію новими сортами. Палітра квітів варіюється від яскравих салатових до ніжно-білих, рожевих та вишуканих червоних відтінків. І коли б ви не приїхали – сезон квітів завжди є! Саме в кінці квітня-початок травня – бал правлять тюльпани. Також тут можна насолодить красою Озера “Моне”, на якому знаходиться понад 300 кущів водяних лілій Німфей. На території парку є тематичні фотозони, тож мільйон ваших квіткових фото гарантовано.

19.30-21.00 – переїзд в Київ на залізничний вокзал. Час для вечері в «Пузатій хаті». Посадка на п.38 о 22:13 (або п.№80,120).

Понеділок – прибуття в Дніпро о 5:23 (або в 6:45, в залежності від поїзду).

 

Вартість туру – 4850 грн/дорослий, 4550 грн/діти до 14 років.
При одномісному розміщенні – доплата 800 грн.

 

У вартість входить: транспортний супровід (комфортабельний автобус) по всьому маршруту, проживання в готелі (2-3-місний «стандарт»), екскурсійне обслуговування, гід-екскурсовод, страхування.

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки, особисті витрати. Залізничні квитки Дніпро-Київ-Дніпро.

 

Вхідні квитки, дор/дит:

— Заповідник Києво-Печерська Лавра — 260/140 грн (якщо з заходом до печер, то 440/340 грн)
— музей Пирогово (вх квиток + екскурсія) – 250/120 грн
— маршрут до заповідника «Софія Київська» — 50 грн
— Заповідник «Межигір’я» — 300/200 грн
— замок «Радомисль»  (вх квиток + екскурсія) – 350/250 грн
— Добропарк – 500/350 грн

 

 Харчування:

1 день:

сніданок – в ресторані «Пузата хата» на власний смак та вибір
обід – в шинку на території Пирогово на власний смак та вибір
вечеря – самостійно у вільний час в багаточисленних кафе Києва

2 день:

сніданок — в Поліській хаті. Меню: колотуша (картопля з м’ясом та грибами), канапки з льоном, крученики, салат, узвар. Вартість — 350 грн (сніданок+ екскурсія)
обід – в кафе «Хлібне місце» Радомишль. Меню: борщ, картопля пюре, відбивна куряча, салат з свіжих овочів, узвар. Вартість — 300 грн.
вечеря – в ресторані «Пузата хата» на власний смак та вибір

 

Примітка:
Цвітіння найбільш культових квітів в Добропарку саме у періоди наших запланованих поїздок. Травень – тюльпани, червень – лаванда, жовтень – хризантеми. Тож вибирайте свою квітку!