Тижневий тур «Я люблю Карпати»

 

Цей тур поєднав у собі все найкраще в Карпатах — замки та фортеці, озера та водоспади, сири та вина Закарпаття + гори та полонини, гуцульські традиції та забави, храми та монастирі Прикарпаття… Більше того, відпочинок у турі включає як емоційну складову, захоплюючий дух краси Карпат, так і фізичну — оздоровлення від купання в термальних басейнах та пиття мінеральних вод, на які багаті ці краї. А ще в цьому турі ми купуємо собі багато друзів та однодумців, тож — уперед, до Карпат! 

 

Тривалість туру — 8 днів

Дата початку туру – 12.04, 3.05, 17.05, 31.05, 7.06… і далі щотижня по п’ятницях

 

 

📋ПРОГРАМА:

🚊четвер — самостійний виїзд із вашого міста

Виїзд із Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.20 (прибуття до Львова о 8.03)

Виїзд із Запоріжжя п.120 Запоріжжя-Львів о 11.55 (прибуття до Львова о 12.32)

Виїзд з Харкова п.46 (15) Харків-Львів о 12.25 (18.43) (прибуття до Львова о 8.05 (7.39))

Виїзд із Києва будь-яким нічним поїздом.

 

📆1 день, п’ятниця        Львів

Прибуття до Львова. Поселення в готель (розрахункова година – 14.00, за наявності вільного номера – заселення одразу, якщо ні – речі у чергового адміністратора до 14.00). Пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова». Старовинні будинки, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська катедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор. Цікаві історії про знаменитих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки стародавнього Львова – Італійський та Вірменський дворики. Майстерня шоколаду — місце, відвідати якого мріють і дорослі, і діти… Адже львівська кава та шоколад найсмачніші в Україні! Вільний час для самостійної прогулянки, відвідування музеїв, покупки подарунків та посиденьок у затишних львівських кав’ярнях. Увага! Тим, хто вже був у Львові, пропонується замість екскурсії старим Львовом — екскурсія «Підземелля Львова».

 

📆2 день, субота       Водоспад Шипіт – канатна дорога у Міжгір’ї — Берегове

Виселення із готелю. Посадка у туристичний автобус (8:00 год), від’їзд на Закарпаття. Переїзд до с. Пилипець до водоспаду Шипіт і канатно-крісельної дороги на гору Гимба. Тут з висоти 15 метрів, що зачаровує каскадами між андезитовими скелями, скидає води в мальовничу долину водоспад Шипіт. Водоспад бере свій початок із великого підземного джерела, т.зв. «Морського ока», в одному із найкрасивіших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час, проведений у Шипота, допомагає чудово відпочити від цивілізації і дає нові життєві сили. А підйом на крісельній дорозі на гору в Міжгір’ї подарує нам екстрим і прекрасні пейзажі для фотосесій. Поселення у готель.

 

📆3 день, неділя       о.Синевир — центр бурого ведмедя — Колочава

Озеро Синевир — не потребує представлення — морське озеро в кратері вулкана на вершині гори, оточеної густим хвойним лісом… Тут також знаходиться реабілітаційний центр бурого ведмедя. Фотосесія на Синевирському перевалі — одному з наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метри і з нього відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів. Колочава — одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Повернення в готель.

 

📆4 день, понеділок       Замок Шенборнов — Мукачево — Берегово

Серед карпатських мальовничих гір розташувався один із найкрасивіших і найромантичніших замків країни. Немов у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнов (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, зазиває через 12 входів до 52 кімнат. Замок оточений красивим парком із багатьма екзотичними рослинами. Мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.) — ця видатна військово-архітектурна пам’ятка середньовіччя була побудована для охорони та контролю торговельних та військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що у IX-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Збудував замок російський князь Федір Корятович і перетворив його на свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, яка виявила чудеса мужності та героїзму під час оборони замку. Переїзд у Берегове. Колишній «Берегсас» здавна відомий своїми архітектурними пам’ятниками, але більшість туристів їдуть сюди лікуватися, отримувати задоволення та відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45°С). Гості комплексу можуть цілий рік лікуватися та відпочивати у відкритих та закритих басейнах з природною мінеральною водою, яка піднімається безпосередньо з термальних свердловин завглибшки понад 1 км. Дегустація закарпатських вин. Повернення до готелю.

 

📆5 день, вівторок      Ужгород – термальний басейн Косино

Виїзд в Ужгород — перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Вже датується 872 роком, він зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста — Корзо, обов’язково огляньте відомий храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один із найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте до культової корчми «Деца у нотаря». Екскурсія історичною частиною міста та величним замком.
Переїзд у новий термальний басейн “Косино” — оздоровчий комплекс, розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів та безліч фонтанів-джакуззі: з “вином”, “кавою”, “пивом” тощо. Родзинкою є фонтан-ілюзія «Золотий кран здоров’я» заввишки 15.5 метрів. Відпочинок тут сподобається як дорослим, так і дітям, а головне принесе не тільки задоволення, а й здоров’я.

 

📆6 день, середа    Буйволина ферма — Іза — оленяча ферма —  Ділове

Виселення з готелю, виїзд. Буйволина ферма – знайомство з цими цікавими тваринами та дегустація сирів. Іза — столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих прикладних до справжніх витворів мистецтва. Неподалік Ізи знаходиться оленя ферма, в якій живуть і приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів. Велятино – купання в термальному басейні. Крайникове – огляд старовинного дерев’яного храму. Ділове – ласкаво просимо до ділового центру Європи. Діловий, бо тут живуть ділові люди, а центр, бо тут встановлений кам’яний знак, на якому написано: «Постійне, точне, вічне місце. Найточніше, зі спеціальним обладнанням, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей встановлено центр Європи. Рік 1887».
Поляниця – поселення в готель.

 

 

📆7 день, четвер       Буковель — Яремче

Буковель — гірськолижний курорт №1 в Україні, з вершиною гори Буковель (1115м), з якої відкривається чудова панорама Горган та Чорногорського хребта. Вільний час — 5-6 годин для відпочинку на курорті: підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд мальовничих панорам, гуцул-ленд, родельбан, озеро Молодості та ін.). Яремче: огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами, стежка Довбуша. Повернення в готель, вечеря.

 

📆8 день, п’ятниця      Верховина — Яворів — Коломия

Верховина — етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах знаменитої річки Чорний Черемош, крім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вимогливих туристів. Екскурсія-концерт до музею ім. Романа Кумлика, музей «Тіні забутих предків».  Яворів — карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише тут можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників. Коломия — одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Тут відвідаємо унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.
Повернення до Львова орієнтовно о 22:30.

 

🚊п’ятниця

до Дніпра, Запоріжжя — на даний момент нічні поїзди відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитися на додаткову ніч у готелі Львова (1250 грн за 2-місний номер) і виїхати денними поїздами до свого міста.

до Харкова – посадка на п.45 Львів-Харків о 2.00 год. Прибуття до Харкова о 22.30 год.

до Києва – будь-який нічний поїзд.

 

💲Вартість за тур — 5350 грн/людина

 

💰У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 3 ночі в готелях туркласу (2-3 місні номери категорії стандарт зі зручностями, при одномісному розміщенні ціни прохання уточнювати), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
❌У вартість не входить: Вхідні квитки в музеї, заказники, басейни; харчування, дегустації вина та сиру, залізничний проїзд Дніпро-Львів-Дніпро. Залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі.

 

🎫Вартість вхідних квитків та дегустацій:

💧водоспад Шипіт – 30/15 грн.
🚠підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба – 200/150 грн. в обидві сторони
🍷дегустація вин – 80 грн., екскурсія без вживання вина – 40 грн.
🎭відвідування веселого ресторану «Деца у нотаря» – 10 грн.
🤽‍♀️купання в безсейні «Жайворонок» — 250/150 грн.
🏰 замок графів Шенборнів – 30/20 грн.
🏰 Ужгородський замок – 100/50 грн.
🏰 Мукачівський замок — 100/80 грн.
🤽‍♀️термальний басейн «Косино» — 500 грн., діти на зріст до 150 см. — безкоштовно, оренда шафки — 50 грн.
🦌оленяча ферма – 60/30 грн.
🧀🍷дегустація трьох сортів сиру з вином – 80 грн.
🎻екскурсія-концерт до музею гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика – 50/40 грн.
🏛  музей «Тіні забутих предків» – 40/30 грн.
🏛  музей «Хата-зграя» — 40/30 грн.
🏛 музей «Гуцульська гражда» – 40/30 грн.
🚠 підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (обидві сторони) – 250/200 грн.
🪗 гуцульська забава – 225 грн (під час війни не проводиться).

 

🍔Вартість харчування за маршрутом Карпат (орієнтовно): сніданки – 110 грн, обіди – 120-150 грн, вечері – 100-120 грн.

 

🥱Ночівля:

1 ніч: готель у Львові
2-3-4 ночі: затишні готелі-садиби сільського туризму номери «стандарт» Берегівського району
5-6 ночі: проживання в готелі Поляниця або Татарова номери «стандарт»

 

 

Продивитись тури вихідного дня:

1-денний тур «Пряний зелений сад. Лавандове вино, ластівчине гніздо, смузі та мідії»
1-денний тур «Сиро-винний тур + кінна ферма new»
1 денний тур «Коханим жінкам. Дніпровська Говерла, коні та СПА-ейфорія»
1-денний тур «В турі тільки дівчата. Півострів-кочерга, лісова кав’ярня та вечорниці. Все включено».

2-денний тур «Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-куровт»

Переглянути всі тури в Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський ТУТ

КАЛЕНДАР ТУРІВ-2024  ТУТ

 

❓Як замовити тур, послідовність кроків від заявки до поїздки:

  1. Натисніть кнопку «Замовити цей тур» під програмою туру. У вікні заповніть всі необхідні поля і надішліть заявку нам.
  2. З Вами зв’яжеться менеджер для отримання усного підтвердження заявки від Вас, після чого ви отримаєте на месенджер або електронну пошту рахунок. Ви можете оплатити здійснивши перерахування за вказаними реквізитами, або завітавши до нашого офісу, де можна познайомитися, поспілкуватися та отримати на руки необхідні документи.
  3. Сплативши за рахунком – обов’язково передзвоніть менеджеру або надішліть скан квитанції.
  4. За 2-3 дні до початку туру менеджер надішле Вам на месенджер або електронну пошту інформаційний лист з детальним планом туру, вартістю вхідних квитків, харчування, адреси та телефони готелів, екскурсоводів – тобто. всю необхідну інформацію з туру.
  5. Заздалегідь подбайте про придбання залізничних квитків — чим ближче дата виїзду, тим більша ймовірність,

 

Приємної подорожі!