Лісовий зоопарк — ліс, річка, козацький старовинний храм

Відп. менеджер Оксана —

066-646-10-13, 068-786-14-96

Тривалість туру – 1 день

Дати початку туру  – під замовлення

 

Ми їдемо на відпочинок в дуже гарне місце. Хвойно-листяний ліс на березі річки Самара Новомосковского району – прохолода ріки, запах дубів та хвої, спілкування з тваринами в зоопарку та птахами в озері, можливість кататися на конях або поні, влаштувати пікнік і навіть пообідати або насолодитись морозивом в ресторані. А ще зануритися в історію — саме в Новомосковську старовинний дерев’яний храм, побудований козаками без єдиного цвяха…

 

 

Зоопарк на базі відпочинку «Три ведмеді» — дивовижне і унікальне місце. Де ще ви знайдете куточок фауни, щоб тварини були доглянуті та ситі? Відвідувачі зоопарку можуть спостерігати за косолапими ведмедями, левом, тиграми, ламами, мавпами, оленями, ослами, вовками і навіть зубрами…

Діти будуть від можливості покормити тварин, фотографуватись з ними та кататись на конях. А далі пікнік та прогулянки як просто в лісі, так і на території бази відпочинку (за додаткову платню).

 

ПРОГРАМА

9.00 – виїзд комфортабельним автобусом (від школи або іншого місця, узгодженого з замовником). 10.00 – відвідання старовинного козацького храму в Новомосковську та його історія. Прибуття в ліс села Хащеве. Відвідування лісового зоопарку. Вільний час для прогулянок, гри на повітрі, пікніку. 14.00 – від’їзд. 15.00 – прибуття в Дніпро.

 

Тривалість екскурсії – 5-6 год.

Вартість при групі (діти+супроводжуючі):
— при групі 18+2 – 655 грн/дитина
— при групі  25+3 – 635 грн/дитина
Дітям від 12 років і дорослим вхідний квиток +100 грн

Супроводжуючі (вчителі або батьки — безкоштовно)

 

В вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, послуги гіда-екскурсовода, вхідний квиток в зоопарк та на територію (перебування, екскурсія), страхування.

В вартість не входить: доплата для дітей від 12 років  та дорослих (+100 грн), особисті витрати.

Харчування: можна взяти свої продукти для пікніку або замовити комплексний обід в ресторані (від 250 грн).