Сиро-винний тур + Голубі озера (пляж)

 

Тривалість туру – 1 день

Дата початку туру – 11.08

 

В цьому турі на вас очікують:

— крафтова виноробня в козацькому селі Дрюківка;
— екскурсія по садибі, виноробні, секрети та технології приготування степового вина;
— дегустація вин та сирів, правильна закуска та смачний обід;
— міні-концерт від господаря та придбання найкращих вин (за бажанням);
— пляжний відпочинок на Голубому озері — затишне місце, пологий вхід, прозора вода.

 

 

ПРОГРАМА:

8.20 – виїзд туристичним автобусом від залізничного вокзалу.

Візитка Петриківки — пам’ятник отаману Калнишевському, вільний час для прогулянок біля мальовничого озера, фотосесій, відвідування крамниці з випічкою та паляницями.

Далі їдемо в унікальне місце, село Дрюківка, де з любов’ю створюється найкраще степове вино в приоріллі. Ми завітаємо в гості до винороба — пана Юрія, який вже більше 10 років займається улюбленою справою. Господар вишукано зустріне гостей та проведе екскурсію садибою, під час якої ми відвідаємо винарню, де дізнаємось секрети технології приготування найсмачнішого напою. Адже вино, яке він виготовляє з власних виноградників, ліцензоване та неодноразово отримувало багато престижних нагород.

Після екскурсії нас чекає найприємніша частина — дегустації. Ми продегустуємо 7 видів вин з смачними, а головне, правильними закусками, спробуємо сири від крафтового сировара, дуже смачно пообідаємо та дізнаємося все про культуру вживання алкогольних напоїв й історію виноробства в козацькій Україні. Приємним завершенням дня буде міні-концерт від господаря для дорогих гостей. Перед від’їздом буде змога придбати вино та сири, які припали до душі та смаку.

14.00 — переїзд на Голубі озера — маленьке море придніпров’я. 15.00-19.00 — відпочинок на туристичному комплексі з розвиненою інфраструктурою: пісчаний пляж, лежаки, навіси, альтанки, кафе, гарна територія.

 

 

19.00 – виїзд. Орієнтовне повернення в м. Дніпро — 20.00 год.

 

Вартість – 620 грн/дорослий, 570 грн/дитина до 14 років.

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, страхування.

В вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати.

 

Вхідні квитки:

— виноробня в Дрюківці (екскурсія, дегустації вин та сирів, обід) – 500 грн/дорослий, 250 грн/дитина до 14 років (без дегустації вин);
— вхід на територію відпочинкового комплексу на Голубому озері – 50 грн.