2 дні! Кам’янець-Подільський, Хотин, Бакота + круїз по Дністру

 

Маршрут: Тернопіль – Хотин – Кам’янець-Подільський — Бакота — круїз по Дністру

 

Тривалість туру — 2 дні

Дата початок туру — 6.04, 13.04 і далі кожні суботу

Додаткові літні виїзди по середам — 12.06, 24.07, 7.08

 

Вся краса Поділля в 2-денному турі: мальовничі каньйони гірських річок, таємничі печери, неприступні фортеці, круїз на теплоході Дністром і, звичайно, гордість України – Кам’янець-Подільський – фантастичне місто, одне з найкрасивіших міст світу. Наш тур у Кам’янець-Подільський та Хотин – це те, про що ти мріяв!

 

 

📋ПРОГРАМА:

🚊 п’ятниця – самостійний виїзд з вашого регіону до Тернополя

 

📆1 день —  субота      Хотин —  Бакота – Камянець-Подільський

10.00 – Виїзд з Тернополя. Хотинська фортеця – одне із семи чудес України, чудова пам’ятка оборонного мистецтва XIII-XVIII ст. Неприступна фортеця вражає уяву своїми 40-метровими стінами, 65-метровим колодязем та приголомшливою панорамою Дністра.
Їдемо в Бакоту — дуже мальовниче місце на березі Дністра. У це важко повірити, але тут колись було село. «Українська Атлантида» знаходиться саме тут, а під водою досі зберігається унікальне поселення. Найвдаліше місце для огляду панорами Подільських Товтр відкривається з майданчика біля скельного монастиря, історія якого йде до XII століття. Переїзд в Кам’янець-Подільський, поселення в готель, нічліг.

 

📆2 день — неділя      Кам’янець-Подільський — круїз по Дністру

Екскурсія Кам’янцем-Подільським — перлиною Українського Поділля, фантастичним по красі містом, що розкинулося на березі річки Смотрич. Державний історико-культурний заповідник «Кам’янець – Подільський»: Стара фортеця, кафедральний костел Петра та Павла, мінарет, найстаріша в Україні Ратуша, вулички Старого міста – екскурсія Кам’янцем-Подільським – це яскраві емоції!
Круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, де Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди.

Переїзд до Тернополя, прибуття о 19.30 до готелю Глобус. Самостійний переїзд до залізничного вокзалу. Посадка на свій потяг. Також можна додатково замовити проживання в готелі Тернополя та познайомитись з файним містом і виїхати потягом наступного дня.

 

💲Вартість — 2395 грн, діти до 12 років — 2195 грн.

 

💰У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 1 ніч в готелі (2-3 місні номери категорії стандарт, при одномісному розміщенні ціни уточнюйте), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування.

У вартість не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, залізничний проїзд Дніпро-Тернопіль-Дніпро. Залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі.

 

🍔Вартість харчування (орієнтовно): сніданки – 110 грн., обіди – 150-170 грн., вечері – 150 грн.

🎫Вартість вхідних квитків:

🏰 Хотинська фортеця — 100/50 грн.

🏰 Кам’янець — Подільська фортеця- 100/50 грн.

🛳 Круїз Дністром- 250/180 грн.

🏞 Бакота (національний парк) — 90/40 грн.

 

Як замовити тур, послідовність кроків від заявки до поїздки:

Натисніть кнопку «Замовити цей тур» під програмою туру. У вікні заповніть всі необхідні поля і надішліть заявку нам.

З Вами зв’яжеться менеджер для отримання усного підтвердження заявки від Вас, після чого ви отримаєте на месенджер або електронну пошту рахунок. Ви можете оплатити здійснивши перерахування за вказаними реквізитами, або завітавши до нашого офісу, де можна познайомитися, поспілкуватися та отримати на руки необхідні документи.

Сплативши за рахунком – обов’язково передзвоніть менеджеру або надішліть скан квитанції.

За 2-3 дні до початку туру менеджер надішле Вам на месенджер або електронну пошту інформаційний лист з детальним планом туру, вартістю вхідних квитків, харчування, адреси та телефони готелів, екскурсоводів – тобто. всю необхідну інформацію з туру.

Заздалегідь подбайте про придбання залізничних квитків — чим ближче дата виїзду, тим більша ймовірність, що квитків не буде в наявності або будуть некомфортні місця.

 

Нашими клієнтами є туристи з: Дніпра, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Полтави, Києва, Кропивницького, Павлограда, Кам’янського, Кременчука та інших міст.  Запрошуємо Вас приємно провести час!