ХУТІР БЛИЗ ДИКАНЬКИ

     Хутір козака Проні, що біля Диканьки – місце, де поринаєшь у світ гоголівської казки.

 

     Відроджені старовинні хати та український побут, заповідний куточок Полтавської землі на березі річечки

     Корчма-ресторан з казковими залами та інтер’єром й смачною українською кухнею

А якщо бажаєте колоритних емоцій та вражень, на в’їзді до хутору вас зустріне сам Микола Гоголь або ж Солоха та закрутять вас в водовороті хутірської історії та музичному фольклорі (тільки при попередньому замовленні!)

      Екскурсія по хутору Проні для дорослих і шкільних груп

Сам Микола Гоголь розповість, як свого часу, зупиняючись в заїзджому дворі хутору, надихався для написання своїх творів. Ви дізнаєтесь деякі цікаві історичні факти та легенди.

     Арт-площадка з майданчиком та сценою для проведення  заходів, хата травниці та майстрині; майстер-класи по виготовленню галушок та вареників

 

               Хутір близ Диканьки приймає замовлення на проведення екскурсій, весілля, творчих заходів до 200 чоловік, подій, які вимагають як обслуговування кухні, так і розважальних музичних програм.  Талановитий творчий колектив за лічені секунди перенесе вас до казки.

Формати розваг на Хуторі близ Диканьки 

 

       1) музична зустріч гоголівськими героями та Солохою на в’їзді до хутору, екскурсія по хутору, яку проводить Микола Гоголь, – 30 хвилин — 1350 грн/групи

+ обід за бажанням (пропоноване меню: борщ, хліб, картопля по-козацьки з м’ясом «Від Вакули», квашена капуста, два млинці з маком, мед, узвар – 150 грн/особа АБО борщ, хліб, вареники, квашена капуста, один млинець з маком, мед, узвар – 110 грн/особа)

        2) музична зустріч гоголівськими героями та Солохою на в’їзді до хутору, екскурсія по хутору, яку проводить Микола Гоголь, гумористична сценка Солоха, дяк, чорт, танці з гостями – 50 хвилин —  2300 грн/групи

+ обід за бажанням (пропоноване меню: борщ, хліб, картопля по-козацьки з м’ясом «Від Вакули», квашена капуста, два млинці з маком, мед, узвар – 150 грн/особа АБО борщ, хліб, вареники, квашена капуста, один млинець з маком, мед, узвар – 110 грн/особа)

       3) формат вечорниць: музична зустріч гоголівськими героями та Солохою на в’їзді до хутору, екскурсія по хутору, яку проводить Микола Гоголь, застілля для гостей, гумористична сценка Солоха, дяк, чорт, співи та танці з гостями – 1,5-2 год —  2800 грн/групи + меню: —  550 грн/особа, мінімум учасників групи — 17 чол (обід входить в вартість, пропоноване меню: м’ясна нарізка, салат «Соняшник», квашена капуста, печінковий торт, салат «Пікантний», риба смажена, картопля по-козацьки з м’ясом «Від Вакули», галушки з мясом, вареники з капустою, деруни з грибами, хліб, узвар, горілка 1 бут на 5 осіб).

Додатково можна замовити:

— майстер-клас по виготовленню вареників або галушок – 80 грн/особа (для груп від 10 чол, при попередньому замовленні).

 

       Особлива пропозиція на Новорічні та Різдвяні свята, коли по-особливому хочеться казки…

Почати рік із дивовижних пригод, зустрітися з гоголівськими персонажами і повеселитися на Полтавських вечорницях можна на справжньому хуторі біля Диканьки!

Святкові тури «Новий рік на хуторі біля Диканьки» та «Різдво на хуторі близ Диканьки» від туроператора «Дніпро Вояж» подарує незабутні відчуття української казки, познайомить з відомими пам’ятками краю і залишить приємні сувеніри на пам’ять. Тільки в Новорічну та Різдвяну ніч Диканька відкриє гостям всі свої гоголівські секрети!

   Тривалість туру – 2 дні, дата початку турів 31 грудня та 6 січня кожного року!

 

До нас приєднуються гості з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу та інших куточків України і не тільки! Ми чекаємо саме на Вас!
Продивитись Новорічні тури можна ТУТ.

   Бажаємо вам приємних емоцій від подорожі полтавщиною та Диканькою!

 

Головний офіс:
м Дніпро, вул Воскресенська, 41 оф. 209
тел 067-98-99-659, 066-43-87-206
Туроператор ДНІПРО ВОЯЖ

Хутір близ Диканьки:
смт Диканька, хутір Проні Полтавської обл
тел 098-24-65-419, 050-46-46-101