Ферма равликів + лавандове поле

 

Тривалість туру – 1 день
Дата початку туру – 14.07

 

Що таке RAVLYK-PARK? Це екоферма, яка спеціалізується на вирощуванні равликів породи – Helix Aspersa Muller. Їх використовують в косметології, з них готують вишукані делікатеси в найкращих ресторанах світу, а їхня ікра цінується в десятки разів дорожче чорної. Господарі ферми равликів вирощують, а туристи полюбляють за ними спостерігати, влаштовувати перегони, фотографуватись та ще й дегустувати равликів з вином.
Другою родзинкою нашого автобусного туру є відпочинок в тихому селі на фермі з лавандовим полем, де ми полюбуємось хвилями бузкового кольору, отримаємо насолоду від фотосесії з оригінальними атрибутами, вип’ємо цілющий чай з лаванди та послухаємо розповідь про створення поля и користь цієї рослинки. А ще – скуштуємо лавандове морозиво!

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

10.30 – виїзд з Дніпра туристичним автобусом від залізничного вокзалу.
12.00 – прибуття на лавандову фазенду. Дві години квіткового часу пролетять, як мить – екскурсія по фазенді, пригощання лавандовим чаєм, фотосесія на плантації, прогулянка по саду. Вільний час для куштування лавандового морозива, лимонаду, придбання лавандової продукції.
Також, за бажанням, можете насолодитись новими смаками лавандового вина: 💜»Лавандоль» яблучний💜»Лавандоль» порічковий💜»Лавандоль» виноградний💜»Лавандоль» сливовий.
15.00 – прибуття на равликову ферму.
Тут ми дізнаємось про життя, розмноження, особливості вирощування цих маленьких тварин, побачимо відкриті равликові плантації, де вони випасаються, та як вирощується равликовий «молодняк». Равлики дуже дружелюбні, тому всі бажаючі можуть з ними пофотографуватися, погратися та навіть влаштувати справжні равликові перегони. На завершення — дегустація вишуканих страв з равликів з келихом вина або крафтового лимонаду. Бажаючі можуть придбати продукцію ферми.

17.00 – виїзд. Орієнтовне повернення в м. Дніпро – 18.00 год.

 

Вартість – 890 грн/дорослий, 790 грн/дитина до 14 років.

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, послуги гіда, оренда лавандової локації (2 год), оренда фотореквізиту, пригощання чаєм, страхування.

В вартість не входить: особисті витрати – сувеніри, лавандова та равликова продукція, лавандове вино (70 грн за 100 гр), вхідний квиток на RAVLYK-PARK – 450 грн/дорослий, 400 грн/дитячий (входить екскурсія + дегустація: сет ескарго з равликів (6 шт) під двома різними соусами і дві страви з равликів, бокал сухого білого вина або крафтовий лимонад на вибір).

Харчування:
— буде дегустація блюд з равликів, яка входить в вартість квитка. Також можна взяти з собою продукти, щоб перекусити в вільний час на лавандовій фазенді.

 

 

Бажаємо приємної подорожі та яскравих вражень від поїздки!