Подільська насолода: Срібна підкова, Джуринський водоспад, Заліщики + СПА

 

Тривалість туру – 2 дні
Дата початку туру – 12-13 жовтня (сб-нд, 2 дні/1 ніч)

 

Невідомі збережені замки Срібної підкови Поділля серед мальовничої природи в долинах річок, храми в травертинових скелях, самий великий та потужний рівнинний водоспад в Україні, меандра Дністра в Заліщиках, куди мріє попасти кожен турист і фотограф — наша країна неймовірна. До того ж будемо оздоровлюватись лікувальною мінеральною водою в СПА-центрі. Цей тур вам подарує історичну, оздоровчу та естетичну насолоду! Група з Дніпра.

 

ПРОГРАМА:

 

Пятниця, 11.10.24 – збір групи на залізничному вокзалі та виїзд з Дніпра п.41 о 14:35


1 день, сб      Замки Срібної підкови – Рукомиш – СПА-центр «Орися»

6:20 – Прибуття в Тернопіль, посадка в туристичний автобус, виїзд по маршруту замків Срібної підкови.
Теребовля — одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев’яною, і ратушою що торкається хмар, а найбільш — славним кам’яним замком — охоронцем їх краю.
Рукомиш — цьому невеликому подільському селі з гарними скелями і гротами на нас чекає печерний храм, висічений у травертиновій скелі давніми монахами, і церква св. Онуфрія (1768р.) ПЦУ, у якій є скульптура св. Онуфрія, автором якої вважають Іоана Пінзеля. Все це на високому березі річки Серет, краєвиди якої вражають.
Бучач — одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751). Але не ратушею єдиною відоме місто над річкою Стрипа, на замковій горі оглянемо руїни замку Бучацьких (ХІV-XVIIст.), Миколаївську церкву (1610р), споруди Василиянського монастиря (1753), костел Собору Успіння Богородиці (1761).
Обід.
Підзамочок — передмістя Бучача має чудові подільські ландшафти, а також руїни замку Бучацького-Творовського (1600), який будувався як допоміжний до бучацького замку.
Чортків — друге за величиною місто тернопільщини, що лежить над мальовничим Серетом. Тут багато пам’яток, яких так шукають туристи: руїни п’ятикутного замку Гольських (1610р) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи, храм Поділля Успенська церква (1584р), церква Вознесіння Господнього (1717), церква св. Покрови із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.
18.00- Поселення в готель, вечеря.
СПА-центр «Орися» має широкий спектр спа-послуг з унікальною лікувальною водою. До її складу входить мінералізована гусятинська “рапа” та полтавський бішофіт, які в сукупності збагачують склад води та лікують опорно-рухову, судинну та периферійну нервову системи. Також є фінська і турецька сауни, карпатські чани та басейн з прісною водою.
Нічліг.

 


 

2 день, нд      Джуриський водоспад – менеандра в Заліщиках – файний Тернопіль

 

7.30 – Сніданок і виїзд.
Джуринський водоспад. Поділля ховає у своїх надрах справжню перлину — каньйон річки Джурин. Тут, серед величних скель, відвідувачів зачаровує 16-метровий водоспад. Крім цього, можна помилуватися руїнами палацу XVIII століття та старовинним костелом Вознесіння Діви Марії, що датується XV століттям. Всі ці пам’ятки об’єднує мальовнича червона дорога, яка пролягає через цю унікальну територію.
Заліщики славляться однією з найчарівніших панорам Дністра, де відкривається вид на містечко, вкладене у величезний меандр річки. Дністровський каньйон захоплює своєю красою. Окрім цього, маловідомий факт: у селі Хрещатик, розташованому на височині над Дністром, місцеві мешканці використовують для пиття мінеральну воду, насичену іонами срібла, яка бере початок з чудодійного джерела Свято-Іоанно-Богословського Хрещатинського монастиря.
Обід. Переїзд в Тернопіль.
15.45-17.00 — Тернопіль — давнє, дивне, парадоксальне, зелене, затишне місто. Воно з’явилося на світ 15 квітня 1540 року, коли входило до складу Польщі. В архітектурному плані сформувалося за бабці Австрії. Це місто фонтанів і саме тут розташована найбільша у Європі штучна водойма — тернопільський став або озеро. Коротеньке знайомство з містом.
Вільний час для закупу продуктів. Посадка на п.42 о 17.50.

Понеділок — прибуття в Дніпро в 9.30 год

Вартість – 3550 грн дорослий, 3250 грн дитина до 14 років.

В вартість входить: проїзд автобусом з Тернополя  по маршруту, послуги гіда-екскурсовода, проживання в готелі (2-3-місні номери «стандарт»), сніданок в готелі, страхування.

В вартість не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти і замки, харчування (окрім сніданку), особисті витрати, залізничні квитки Дніпро-Тернопіль-Дніпро. Квитки можна купити у туроператора або ж самостійно.

Вхідні квитки:
— Теребовлянський замок – 40/20 грн
— Джуринський водоспад – 50 грн
— СПА-комплекс «Орися» — 300 грн/ос за 2 год.

Харчування:

1 день
Сніданок — на санітарній зупинці на АЗС ОККО. Продукти свої або ж можна купити в маркеті на АЗС.
Обід – в кафе «Стрипа» (Бучач). Вартість – 220 грн/ос.
Вечеря – в ресторані «Пан Чартковський» (Чортків). Вартість – 220 грн/ос.

2 день
Сніданок  — входить у вартість.
Обід – в кафе «Старий парк» (Зарваниця). Вартість – 250 грн/ос.

Бажаємо яскравих вражень та приємних спогадів від поїздки!