Тур Запоріжжя-Хортиця, круїз по Дніпру і спуск в шлюз, пляж та ластівчине гніздо в каньоні Старого Дніпра!

Тривалість туру – 1 день

Дата проведення туру – 23.04, 1.05, 8.05, 15.05, 29.05, 11.06, 27.06

 

Программа на русском языке

 

 

Пропонований тур надзвичайно насичений, тож кілька слів про те, що нас чекає:

  • Знайомство з побутом козаків на Січі. Будинок кошового отамана, курінь писаря, пушкарня та пороховий льох, чудова церква Пресвятої Богородиці… і це ще далеко не все. Та не будемо розкривати всіх секретів ;-)
  • Театралізований виступ козаків з їх неперевершеною майстерністю управління кіньми та володіння різноманітною зброєю. Що-що, а байдужим ця вистава не залишить нікого;
  • Чудова природа Хортиці, де в кожній стежинці оживає козацька історія, та величного Дніпра з його стрімкою течією і виступами скель – залишків знаменитих дніпрових порогів;
  • Круїз на катері навколо Хортиці – одного із найбільших річкових островів у Східній Європі. Окрім відчуття історичної минувшини ви відчуєте адреналін спуску/підйому в кам’яно-водну глибину шлюзів;
  • Краса каньонів Старого Дніпра. Так, Дніпра два – Новий і Старий, тож є можливість побачити прозору дніпрову воду, височенні гранітні скелі і насолодитися пішохідною прогулянкою до “Ластівчиного гнізда” (білосніжної альтанки на скелі), а в літній час — відпочинок на чудовому хортицькому пляжі!

Якщо ви прагнете отримати нові враження і чудові фото – цей тур для вас!

 

Вартість  — дорослий – 495 грн/чол, дитина до 12 років – 425 грн/чол

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, гід-екскурсовод, страхування.

В вартість не входить: харчування, вхідні квитки в музеї та на хутір, обід, особисті витрати.

Вартість вхідних квитків: козацька Січ на Хортиці — дорослий — 60 грн, дитина – 30 грн; екскурсовод на Січі — 40 грн; виступ січових козаків — дорослий — 100 грн, дитина — 60 грн; круїз навколо Хортиці + шлюзи — дорослий — 200 грн, дитина – 185 грн.


ПРОГРАМА ТУРУ:

8.15 — виїзд із м. Дніпро від станції метро «Вокзальна” (з боку ТЦ Слов’янка).

Переїзд до м. Запоріжжя.

Мандрівка по козацькій Січі разом з екскурсоводом та трішки вільного часу для самостійного огляду.

Важлива деталь – часу на Січі для обіду обмаль, краще взяти з собою канапки (хоча “Корчма” є і пропонує туристам смачні страви української кухні).

Козацька театралізована вистава.

Чудові оглядові майданчики для фотографування та просто насолоди від краєвидів.

Споглядання “Ластівчиного гнізда” і відпочинок у пляжній частині Хортиці. Саме пляжний відпочинок являється вільним часом для кожного туриста, тож їжу для пікніку чи відвідування кафе слушно відкласти саме до цієї локації. Принесуть задоволення також неспішні прогулянки узбережжям серед природних красот.

Катер зі шлюзуванням – без сумніву, родзинка даного туру.

18.00 – виїзд із Запоріжжя.

19.30-20.00 – орієнтовне прибуття у м. Дніпро.

Примітка: тур відбудеться при будь-якій погоді — тож одягаймося відповідно.

 

Приємних вражень всім і до нових зустрічей!


Вже були в Запоріжжі та на Хортиці?

Запрошуємо приєднатися до авторського туру Запоріжжя NEW: круїз на катері по плавнях, юшка від рибалок, хутір на острові, відпочинок на пляжі в каньйоні Старого Дніпра


Шановні друзі з інших регіонів України!

В місті Дніпро автовокзал знаходиться в 5 хв пішки від залізничного вокзалу, так що до нашого міста можна приїхати також автобусним транспортом. Потяги зі Львова, Києва, Одеси та інших напрямків прибувають на залізничний вокзал до 9.30 год. 


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот