Первоцвіти заповідного лісу

 

Тривалість туру – 1 день
Дата початку туру – 30.03

 

Які квіти?  – проліски-сцила (сині), хіонодокса, сон-трава, чистяк весняний, хохлатка, яснотка пурпурна.

 

 

Як давно ви були в диких, заповідних лісах весною? Вдихали цілюще повітря, прогулювались вздовж річки, слухали спів пташок та милувалися первоцвітами? Ми надихаємо вас саме на таку мандрівку! Беремо фотокамеру і гайда! За їжу потурбуємося ми. А також за ваш весняний настрій! Згадаємо дитинство та забуті відчуття від прогулянки-походу — їдемо в Самарський ліс.

 

ПРОГРАМА:

8.30 – виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. 10.00 – приїзд до самарського лісу — заповіднику місцевого значення. В першу  чергу — перекус (чай та пироги).
Саме в цих місцях були хутори-зимівники при Самарській Січі, адже ліси і плавні Самари були природнім захистом від ворогів, а чисельні озера – джерело води та риби. Козацька сторожева вежа ще й досі здіймається на бекеті, дозволяючи, крізь призму історії, подивитися на дорогу батька Махна та помилуватися лісом з висоти пташиного польоту.
До лісу переправимося на човні через річку Самару. Саме там, в недоступних для звичайних туристів місцях, кордоном яких служить природна перепона – річка, пролягає наш маршрут. Повз осиковий гай та дубові діброви, лісові стежини поведуть нас до соснового бору. Полюбуємося королевою листяних лісів – березою та навчимося відрізняти іі від осики. В реліктовому лісі збереглося сотні вікових дубів, вік деяких з них сягає 300 років. Він наповнений каскадом озер, розмаїттям первоцвітів та рідких рослин. Також це справжній пташиний рай!
Ми дізнаємося, які квіти відносяться до первоцвітів, побачимо червонокнижні види, а оточуюча краса буде фотозоною на кожному кроці!
Переправимося через річку і на зворотньому шляху. А в леваді, за 200 метрів від Самари, в  еко-таборі «Х–TERRA UA» нас чекає смачний сільський обід (каша з м’ясом, соління, чай та млинці з варенням) та відпочинок.
16.30 – відїзд. 17.30-18.00 – орієнтовне повернення в м. Дніпро.

Протяжність пішохідного маршруту до 8 км на рівнинному рельєфі лісових доріг та стежок.

 

Вартість туру – 750 грн/дорослий, 700 грн/дитина до 14 років.

 

В вартість входить: транспортне обслуговування, послуги гіда та краєзнавця-провідника, переправа на човні, перекус (пироги, чай), обід (каша з м’ясом, соління, чай та млинці з варенням), страхування.

 

Рекомендації що взяти та зодягнути?
Зодягнутися зручно, по погоді, обов’язково старе розтоптане взуття на товстій підошві. Також рекомендуємо взяти невеличкий килимок, якщо забажаєте відпочити, сівши на землю. З продуктів: пляшку води, яблуко, печиво (якщо прогулянка та активний рух пошлють вам приступ голоду ще до обіду).

А взагалі, чим менше у вас речей, тим зручніше буде вам!

 

 

Запрошуємо за яскравими весняними враженнями!

 

Продивитись інші тури вихідного дня:

1-денний тур «Пряний зелений сад. Лавандове вино, ластівчине гніздо, смузі та мідії»
1-денний тур «Сиро-винний тур + кінна ферма new»
1 денний тур «Коханим жінкам. Дніпровська Говерла, коні та СПА-ейфорія»
1-денний тур «В турі тільки дівчата. Півострів-кочерга, лісова кав’ярня та вечорниці. Все включено».

2-денний тур «Паркове намисто: Олександрійський парк, Софіївський парк, Буцький каньйон та палац Лопухіних-Демидових»
2-денний тур «Полтавська кругосвітка для дівчат: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт»

Переглянути тури в Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський ТУТ

КАЛЕНДАР ТУРІВ-2024  ТУТ