Різдво на Січі у козака Романа

Тривалість туру – 1 день
Дата початку туру – 08.01.22

 

Етно-хутір «Козацька Січ», що на хуторі Галушківка, являє собою відтворене козацьке поселення Протовчанської паланки запорізької Січі. На хуторі організовують екскурсії, вивчення традицій, майстер-класи для дітей і дорослих, катання верхи на конях. Проводяться театралізовані кінні вистави, показові виступи зі зброєю, а також народні свята. Гості можуть скуштувати страви козацької кухні й відвідати невеличкий етнографічний музей, в якому експонати можна потримати в руках. Відвідування етнохутора «Козацька Січ» – це подорож у часі, що знайомить з українською культурою, сільським побутом минулих століть і життям лицарів-козаків. Розважальна програма змінюється відповідно до пори року і традиційних свят.
Ось і ми вирушаємо в дорогу,  де в далекому степовому козацькому хуторі чекають на нас, щоб разом відсвяткувати  Різдво Христове.  Вся козацька сім’я вийшла на зустріч гостям та частує їх хлібом-сіллю і козацькими 100 грам…

В цьому турі на нас чекають:

  • Зустріч з різдвяною зіркою та хлібом-сіллю, екскурсія по хутору та селянській хаті, арсенал зброї, ярмарковий стовп, катання на конях (при відсутності ожеледиці) та стрільба з лука;
  • Показовий виступ козака Романа, володіння зброєю, списом, булавою, нагайкою;
  • Козацькі розваги, конкурси, забави;
  • Пригощення українським обідом, козацькі традиції святкування Різдва, святе святкове дійство та прославляння Бога за народження Сина…
  • Колядки, щедрівки,  новорічні та різдвяні пісні, а на завершення – козацька дискотека з ді-джеєм-козаком!
    Та навіть сам отаман відродженої Протовчанскої паланки Січі запоріжської перевтілиться в св. Миколая та буде приймати нас у своїй козацькій резиденції! Завчасно пишіть листи з побажаннями!
  • відвідаєм Петриківку, сфотографуємось з отаманом Калнишевським та квітковим символом містечка, заїдемо в цех розпису, де на нас чекають художники та станемо свідками малювання різдвяної картинки, полюбуємось художніми виробами та купимо сувенір на згадку про чудовий різдвяний день!

 

ПРОГРАМА:

10.00 – виїзд з Дніпра від залізничного вокзалу. 11.15 – прибуття на хутір, зустріч, виступ козаків, екскурсія, веселе різдвяне дійство та пригощення обідом, розваги та забави, спілкування з св. Миколаєм. 14.30 – виїзд, прибуття в Петриківку, фотолокації, цех розпису, сувеніри та малювання художника. 16.00 – відїзд, 17.00 — орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість  — 695 грн/дорослий, 595 грн/дитина до 14 років.


В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, прийом на хуторі, святково-розважальна етнопрограма, обід (борщ, вареники з картоплею, соління, кутя, чай, вергун), прийом в цеху розпису, страхування.

В вартість не входить: катання на конях (40 грн, при відсутності ожеледиці), стрільба з лука (20 грн), особисті витрати, сувеніри.

Примітка: прийом на хуторі буде чудовою альтернативою організувати новорічно-різдвяний корпоратив чи шкільне або сімейне свято.  Мінімальна група – 30 чол, максимальна – 40 чол. Є можливість столу з 12 стравами (+150 грн) та в любу дату з місцем виїзду за побажанням замовника. 


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот