Новий рік на хуторі близ Диканьки

Почати рік із дивовижних пригод, зустрітися з гоголівськими персонажами і повеселитися на полтавських вечорницях можна на справжньому хуторі біля Диканьки!

 

Тривалість туру – 2 дня

Дата початку туру – 31.12.20

 

Святковий тур «Новий рік на хуторі біля Диканьки» від туроператора «Дніпро Вояж» подарує незабутні відчуття української казки, познайомить з відомими пам’ятками краю і залишить приємні сувеніри на пам’ять. Тільки в новорічну ніч Диканька відкриє гостям всі свої гоголівські секрети!

 

 

Розпочнеться подорож 31 грудня з поїздки на комфортабельному теплому автобусі, який доставить учасників із Дніпра прямо в Полтаву (туристи з Києва, Харкова, Одеси та інших міст можуть приєднатися до групи вже в Полтаві). Розмістившись в затишних номерах готелю «Турист» і ситно пообідавши, група вирушить на цікаву автобусну екскурсію-прогулянку по новорічній Полтаві.

ПРОГРАМА:

 

1 день, 31.12.20

9.30 – виїзд з Дніпра від кас цирку комфортабельним автобусом. Прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист». Обід.  Екскурсія по новорічній Полтаві:   відвідування садиби-музею видатного письменника Івана Котляревського, яку відтворили за малюнком Тараса Шевченка, виконаним з натури ще в 1845 році. Тут письменник провів більшу частину життя, саме в Полтаві було створено більшість його творів, зокрема, знаменита «Енеїда». У музеї можна побачити особисті речі письменника і перші видання книг.

Далі маршрут проходить через знаменитий пам’ятник полтавській галушці, про яку в своїх творах згадували Микола Гоголь та Іван Котляревський, через білосніжний Свято-Успенський кафедральний собор із дзвіницею, відновлену дерев’яну сторожову вежу й одну з головних візитівок міста – білу альтанку, встановлену на краю Іванової гори. Звідси відкривається приголомшливий краєвид на місто і Хрестовоздвиженський монастир.

Завершальною частиною екскурсії стане прогулянка біля центральної новорічної ялинки. Цього року на гостей і жителів Полтави чекатиме особливий сюрприз – над святковою ялинкою розкинеться блискучий намет, а навколо засяє красива ілюмінація. Зробивши кілька барвистих фотографій і загадавши бажання, можна зазирнути в магазин полтавських цукерок і купити сувенірні солодощі для друзів і близьких. Після прогулянки у вас буде вільний час у готелі, щоб гарненько відпочити і підготуватися до святкування Нового року.

21.30 – посадка в автобус, виїзд на хутір близ Диканьки

Новорічна ніч на справжнісінькому хуторі біля Диканьки! (22.00 – 3.00)

Гостей радо зустрінуть пан Голова і його Солоха, посадять за святковий стіл і нагодують тими самими диканськими варениками, що самі так і стрибають до рота.
Шоу-програма включає в себе веселі конкурси та ігри, новорічні пісні та танці, багаття  і катання на конях. Святковий настрій створюватиме харизматична тамада. У цей вечір в гості завітають Дід Мороз і Снігуронька, а крім головних винуватців свята, хутір відвідають коваль Вакула, козак Пронь та інші персонажі відомих творів Миколи Гоголя. Таке автентичне свято точно запам’ятається надовго!

 

2 день, 1.01.21

На наступний ранок учасників туру чекатиме пізній сніданок, після якого свято продовжиться. Теплий автобус відвезе в центр українського гончарства – селище Опішня. У Національному музеї-заповіднику українського гончарства розкажуть масу гумористичних оповідань від місцевих гончарних майстрів і запропонують кожному своїми руками зліпити глиняний глечик. Після закінчення екскурсії кожен отримає свій новорічний подарунок.

Але і це ще не все! Попереду чекають новорічні полтавські вечорниці в козацькій садибі – колоритному українському хуторі, також неподалік від Диканьки. Тут зустрінуть з хлібом-сіллю і закрутять у веселих іграх та забавах. Після цікавої прогулянки по хутору для гостей накриють ситний обід з хлібом, салом, варениками, галушками, узваром та налисниками.  Кожен, хто забажає, зможе взяти участь в майстер-класі по запальним українським танцям з гоголівськими героями та козаками.

Сідаємо в автобус та повертаємось додому. Автобус прибуде до Полтави о 17.30-18.00 год, де іногородні туристи  можуть пересісти на свій потяг чи автобус, а потім вирушить на Дніпро. 21.30 – орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість, дорослі / діти до 14 років (за 1 особу)

 • при проживанні в номері «стандарт» — 4295 грн /4095 грн
 • при проживанні в номері «люкс» — 4595 грн /4395 грн

 

В вартість входить: проживання, транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в садибу-музей Котляревського та національний музей-заповідник гончарства, новорічний банкет на хуторі поблизу Диканьки, новорічні вечорниці в козацькій садибі, майстер-клас, страхування. Доплата за одномісне розміщення — 350 грн.

В вартість не входить: особисті витрати.

 

Важливо:

 • Туристи, подорожуючі одні, будуть поселені в 2-ух місний номер на підселення. Доплата за одномісне розміщення — 350 грн.
 • Туроператор залишає за собою право змінювати екскурсії на рівноцінні.
 • Штраф при відмові від туру: за 4 неділі — 10%, за 1-3 неділі — 50%, менше неділі — 100%.

 

МЕНЮ в новорічну ніч:

 • Овочева нарізка
 • Мясна нарізка (домашня ковбаса, буженина)
 • Язик під майонезом
 • Торт з печінки
 • Салат «Соняшник» (мясо, гриби, цибуля, яйце)
 • Салат «Пікантний» (пекінська капуста, мясо)
 • Пеленгас жарений
 • Салат «Гурман» (курка та ін)
 • Картопля «Козацька» з мясом (запечена)
 • Голубці
 • Пальці з грибами
 • Вареники з капустою
 • Сметана домашня
 • Хліб
 • Узвар
 • Крученики з мясом
 • Налисники з сиром та родзинками
 • Налисники з маком
 • Фрукти
 • Вода мінеральна
 • Шампанське
 • Горілка
 • Спиртні напої на стіл з 6 чол – достатньо!

 

 • Примітки в зв’язку з КОВІД:
  1) Хутор близ Диканьки — ресторан-заповідник, велика територія, стилізована під часи Гоголя, хати під соломою, річка з мостиками та перекладинами, посеред центру хутора — центральна ялинка та сцена, на вулиці також самовар з гарячим травяним чаєм, є де прогулятись та сфотографуватись. Центральна хата є одночасно і українським рестораном. Дві зали, з кожної вихід на вулицю, постійно провітрюється. Теплі та сучасні санвузли. Дійство у нас буде як в залах, так і на вулиці. То ж рекомендуємо зодягатися зручно та тепло.
  2) Сучасні автобуси, у кожного туриста своє місце. Автобуси вчасно миють та провітрюють. Нерегулярні перевезення дозволені.
  3) Екскурсії по Полтаві — місто невелике та провінційне, немає скупченості дюдей.
  4) Садиба-музей Котляревського та музей-заповідник в Опішні — це музейні локації, де присутня велика територія на вулиці. Щоб зайти всередину музею, будемо ділитися на групки. Якщо у вас є побоювання, то можете насолоджуватися вуличними експонатами та пейзажами.
  5) Проживання в готелях дозволено.Наш тур відбудеться в любому випадку!

 

Дивіться також Різдво на хуторі близ Диканьки.

Цікавлять 1-2-денні цікаві екскурсії та тури в період новорічно-різдвяних свят? На новорічні свята — в гості до св. Миколая, Різдво в Галушківці, Різдвяні гуляння в Харкові… Дивіться тут

 

 

Начать год с удивительных приключений, встретиться с гоголевскими персонажами и повеселиться на полтавских вечерницах можно на настоящем хуторе близ Диканьки!

Дата начала тура – 31.12.20

Продолжительность тура – 2 дня

 

Праздничный тур “Новый год на хуторе близ Диканьки” от туроператора “Днепр Вояж” подарит незабываемые ощущения украинской сказки, познакомит с известными достопримечательностями края и оставит приятные сувениры на память. Только в новогоднюю ночь Диканька откроет гостям все свои гоголевские секреты!

 

 

Начнется путешествие 31 декабря с поездки на комфортабельном теплом автобусе, который доставит участников из Днепра прямиком в Полтаву (туристы из Киева, Харькова, Одессы и других городов могут присоединиться к группе уже в Полтаве). 
Разместившись в уютных номерах отеля “Турист” и сытно пообедав, группа отправится на интересную автобусную экскурсию-прогулку по новогодней Полтаве.ПРОГРАММА

 

1 день, 31.12.20

Выезд из Днепра комфортабельным автобусом в 9.30 час. Прибытие в Полтаву, размещение в отеле «Турист» (Туристы с Киева, Харькова и других городов имеют возможность приехать в Полтаву к 13.00 и присоединиться к группе из Днепра в отеле). Обед.  Экскурсия по новогодней Полтаве: посещение усадьбы-музея выдающегося писателя Ивана Котляревского, которую воссоздали по рисунку Тараса Шевченко, выполненному с натуры еще в 1845 году. Здесь писатель провел большую часть жизни, именно в Полтаве были созданы большинство его произведений, в частности, знаменитая “Энеида”. В музее можно увидеть личные вещи писателя и первые издания книг.

Далее маршрут проходит через знаменитый памятник полтавской галушке, о которой в своих произведениях упоминали Николай Гоголь и Иван Котляревский, через белоснежный Свято-Успенский кафедральный собор с колокольней, восстановленную деревянную сторожевую башню и одну из главных визитных карточек города – белую беседку, установленную на краю Ивановой горы. Отсюда открывается потрясающий вид на город и Крестовоздвиженский монастырь.

Завершающей частью экскурсии станет прогулка возле центральной новогодней елки. В этом году гостей и жителей Полтавы будет ждать особый сюрприз – над праздничной елкой раскинется блестящий шатер, а вокруг засияет красивая иллюминация. Сделав несколько красочных фотографий и загадав желание, можно заглянуть в магазин полтавских конфет и купить сувенирные сладости для друзей и близких. После прогулки у вас будет свободное время в отеле, чтобы хорошенько отдохнуть и подготовиться к празднованию Нового года, а также кофе-брейк.

21.30 – посадка в автобус, выезд на хутор близ Диканьки.

 

Встреча НОВОГО 2021 ГОДА на самом настоящем хуторе близ Диканьки з шоу-программой «Новый год на хуторе близ Диканьки!»
(22.00 год — 03.00 час)

 Ах, веселились ли Вы когда-нибудь по-полтавски? Здесь, на гоголевской земле, нас радостно встречают пан хазяин и Солоха. Праздничные столы ломятся от украинских блюд. У нас в новогоднюю ночь побывают и Дед Мороз со Снегурочкой, казак Пронь, кузнец Вакула, цыгане, и… Читайте Гоголя! На протяжении всей ночи: тамада, конкурсы, игры, новогодние песни, танцы, лошади, костер, самовар  и ощущение сказки…Главная фишка тура – новогодняя ночь на самом настоящем хуторе близ Диканьки! Гостей радостно встретят пан Голова и его Солоха, усадят за праздничный стол и накормят теми самыми диканьскими варениками, что сами так и прыгают в рот.

Шоу-программа включает в себя веселые конкурсы и игры, новогодние песни и танцы, большой костер на берегу Ворсклы и катание на лошадях. Праздничное настроение будет создавать харизматичная тамада. В этот вечер в гости заглянут Дед Мороз и Снегурочка, а кроме главных виновников торжества, хутор посетят кузнец Вакула, казак Пронь и другие персонажи известных произведений Николая Гоголя. Такой аутентичный праздник точно запомнится надолго!

 

2 день, 01.01.21

Участников тура будет ждать поздний завтрак, после которого праздник продолжится. Теплый автобус отвезет в центр украинского гончарства – поселок Опошня. В Национальном музее-заповеднике украинского гончарства расскажут массу юмористических рассказов от местных гончарных мастеров и предложат каждому своими руками слепить глиняный кувшин. По окончании экскурсии каждый получит свой новогодний подарок.

Но и это еще не все! Впереди ждут новогодние полтавские вечерницы в казацкой усадьбе – колоритном украинском хуторе, также неподалеку от Диканьки. Здесь встретят с хлебом-солью и закружат в веселых играх и забавах. После интересной прогулки по хутору для гостей накроют сытный обед с хлебом, салом, варениками, галушками, узваром и налистниками. Перед отъездом каждый желающий сможет принять участие в мастер-классе по украинским танцам – танцы, танцы, танцы…

Возвращаемся домой. Автобус отправится в Полтаву (Туристы с Киева, Харькова и других городов выходят в Полтаве (посадка на свой поезд или автобус), возможна дополнительная ночь в отеле), а затем в Днепр (ориентировочное прибытие в 21.30)

Стоимость, грн/чел/тур

 

Взрослые Дети до 14 лет
стандарт люкс стандарт люкс
4295 4595 4095 4395

 

В стоимость входит: проживание, транспортное и экскурсионное обслуживание по программе, питание по программе, входные билеты в усадьбу-музей Котляревского и  музей-заповедник гончарства, новогодний банкет на хуторе близ Диканьки, новогодние вечорницы в казацкой усадьбе, мастер-класс, страхование.


В стоимость не входит:
 личные расходы.

 

Важно:

 1. Туристы, которые путешествуют одни, будут расселены в 2-ух местный номер на подселение. Доплата за одноместное размещение 350 грн.
 2. Туроператор оставляет за собой право менять экскурсии на равноценные.
 3. Штраф при отказе от тура: -за 4 недели — 10%, за 1-3 недели — 50%, менее недели — 100%.

Смотрите также нашу программу Новый год на хуторе близ Диканьки-2  и Рождество на хуторе близ Диканьки.

 

Приятного путешествия!

 

Наши туристы из разных регионов: Днепр, Харьков, Киев, Львов, Одесса, Ужгород, Винница, Ровно, Житомир, Луцк, Винница, Запорожье, Черкассы, Суммы, Кропивницкий, Запорожье, Черкассы, Мариуполь, Мелитополь и др. Приглашаем приятно провести время в наших турах!


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот