Весілля в Петриківці, коні та… отаман Калнишевський!

Тривалість туру – 1 день

Дата проведення туру –  13.02, 8.03 

 

 

 

             Запрошуємо всіх закоханих, сімейні пари і не тільки завітати до Петриківки! Відгуляємо весілля в кращих старовинних українських традиціях, познайомимося з побутом наших прабабусь  та отримаємо заряд позитивної енергії від відвідування кінного заводу! 

Петриківщина вже не раз дивувала своїм творчим потенціалом — петриківський роспис, козацькі хутори, етнографічні експозиції — недаром вона включена до світових цінностей ЮНЕСКО. А відтепер в Петриківці відкрився музей українського весілля, де поряд з унікальними експонатами проходить обрядове дійство, яке свого часу надихало на любов та злагоду наших бабусь і дідусів. В музеї не просто можна доторкнутися руками до експонатів, а й перенестися у минуле, зіграти весілля чи інсценувати його, ажде у світлиці відтворена обстановка побуту столітньої давнини. Учасники дійства інколи плутають реальність з нереальністю, адже цими участниками являються самі відвідувачі! Як і належить, на весіллі присутні каравай та шишки (випічка), виготовлені за технологіями наших прабабусь…

В програмі театралізованого весільного дійства:

  • екскурсія по музею;
  • веселе весільне дійство за участю відвідувачів;
  • музичний супровід та старовинні обряди;
  • майстер-клас по виготовленню весільних оберегів;
  • майстер-клас по українським весільним танцям;
  • частування гостей травяним чаєм та короваєм;
  • подарунок кожному відвідувачу.

10.00 – виїзд комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. 11.00 – прибуття до Петриківки. Весільна програма в етнографічному музеї, учасниками якою будемо ми (вибираємо молодого та молоду, боярина та дружку, сватів та батьків), майстер-клас по малюванню весільних голубів (роспис), частування короваєм, майстер-клас по весільному танку, подарунок. Таке задоволення ми вже давно не відчували!
Бонус від гіда! Як же це — побувати в Петриківці та не сфотографуватися з отаманом Петром Калнишевським і не купити петриківську паляницю? Обовязково  заїдемо і на цю локацію, та й ще щось побачимо… — А що? — Таємниця!
14.00 – переїзд на один з кращих в Європі кінний завод, екскурсія, знайомство з великими та маленькими кіньми. Бажаючі можуть покататись верхи на конях (при поганій погоді в критому манежі). 15-15.30 – від’їзд. 16.30-17.00 – орієнтовне прибуття в Дніпро.

Увага! Екскурсія відбудеться за будь-якої погоди, адже і музей, і  ферми для коней (і навіть критий манеж для катання на конях) знаходяться під дахом!

 

Вартість – дорослі – 590 грн, діти до 14 років – 490 грн.

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, весільна програма, майстер-клас, пригощення, екскурсія по етнографічному музею, страхування.

В вартість не входить та сплачується додатково: екскурсія на кінному заводі (50 грн),  катання на конях (50 грн), особисті витрати.

 

Шановні друзі з інших регіонів України!

В місті Дніпро автовокзал знаходиться в 5 хв пішки від залізничного вокзалу, так що до нашого міста можна приїхати також автобусним транспортом. Потяги зі Львова, Києва, Одеси та інших напрямків прибувають на залізничний вокзал до 9.00 год. Бажаємо приємних вражень від подорожі!


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот