Файний Дніпро, весілля в Петриківці, коні та… отаман Калнишевський!

Тривалість туру – 2 дні

Дата початку туру – 7.03, 1.05

 

В цьому турі на нас чекають:
— знайомство з файним містом на Дніпрі, катериненські вулички та дворики, будинок Пчолкіна;

 • таємничий Монастирський острів – правда та легенди, водоспад Ревучий;
 • оглядовий майданчик єврейського центру Менора – вражаючий вид на місто з висоти пташиного польоту;
 • музей ретро-автомобілів, мотоциклів, велосипедів і не тільки;
 • майстер-клас по виготовленню глінтвейну, пригощення кавою та святковим пирогом;
  — весілля в кращих українських традиціях нашого краю;
 • майстер-класи по виготовленню весільних голубків та весільному танку;
 • старовинні предмети побуту, виставкова зала петриківського роспису, розмальована українська піч та старовинна кімната селян;
 • один з кращих кінних заводів в Європі та катання на конях;
 • гарний настрій та приємні спогади.

 

ПРОГРАМА:

1 день: 7.03, 1.05

11.00 – зустріч з екскурсоводом, знайомство та виїзд на автобусну екскурсію від залізничного вокзалу. Сама довга та краща в Європі набережна, прогулянка по Монастирському острову, козацькій стежині, де з одного боку дніпровська вода, з іншого – високі скелі. Стежина виведе нас Миколаївського храму, до водоспаду Ревучого, а далі до оглядового майданчику та лавочки закоханих. Чудова прогулянка та фотосесія з виглядом на річку та острівний храм. Замерзли?
На нас чекає ретро-музей та ретро-ресторанчик «Машина часу». Власник ретро-музею зібрав колекцію старовинних автомобілів та реставрував їх, то ж кожна машина на ходу. Тут так багато експозицій, техніки, побутових речей, що розбігаються очі. Опісля екскурсії запрошуємо до ресторанчику, де на нас чекає дегустація трьох видів вина: біле, ігристе, червоне. По завершенню дегустації пригощення кавою та смачні смаколики.
Але це ще не все. Сідаємо в автобус, та по старовинним історичним вуличкам з цікавою розповіддю про архітектуру «катеринославок», історію та видатних жителів їдемо в міжнародний єврейський центр Менора. 15.00 – екскурсія в Менору, будинок Пчолкіна та підйом на саму високу 18-ти поверхову башню Менори, де є оглядовий майданчик з поручнями, з якого ми з захопленням будемо дивитись на сучасне місто та на річку Дніпро. 16.00 – закінчення екскурсії, поселення в готель. Вільний час для прогулянок по набережній та центральній частині міста, відвідання кафе та ресторанчиків.


2 день. 8.03, 2.05   

Запрошуємо всіх закоханих, сімейні пари і не тільки завітати до Петриківки! Відгуляємо весілля в кращих старовинних українських традиціях, познайомимося з побутом наших прабабусь  та отримаємо заряд позитивної енергії від відвідування кінного заводу! 

Петриківщина вже не раз дивувала своїм творчим потенціалом — петриківський роспис, козацькі хутори, етнографічні експозиції — недаром вона включена до світових цінностей ЮНЕСКО. А відтепер в Петриківці відкрився музей українського весілля, де поряд з унікальними експонатами проходить обрядове дійство, яке свого часу надихало на любов та злагоду наших бабусь і дідусів. В музеї не просто можна доторкнутися руками до експонатів, а й перенестися у минуле, зіграти весілля чи інсценувати його, ажде у світлиці відтворена обстановка побуту столітньої давнини. Учасники дійства інколи плутають реальність з нереальністю, адже цими участниками являються самі відвідувачі! Як і належить, на весіллі присутні каравай та шишки (випічка), виготовлені за технологіями наших прабабусь…

В програмі театралізованого весільного дійства:

 • екскурсія по музею — предмети старовинного вжитку, петриківський роспис;
 • веселе весільне дійство за участю відвідувачів;
 • музичний супровід та старовинні обряди;
 • майстер-клас по виготовленню весільних оберегів;
 • майстер-клас по українським весільним танцям;
 • частування гостей травяним чаєм та короваєм;
 • подарунок кожному відвідувачу.

10.00 – виїзд комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу. 11.00 – прибуття до Петриківки. Весільна програма в етнографічному музеї, учасниками якою будемо ми (вибираємо молодого та молоду, боярина та дружку, сватів та батьків), майстер-клас по малюванню весільних голубів (роспис), частування короваєм, майстер-клас по весільному танку, подарунок. Таке задоволення ми вже давно не відчували!
Бонус від гіда! Як же це — побувати в Петриківці та не сфотографуватися з отаманом Петром Калнишевським і не купити петриківську паляницю? Обов’язково  заїдемо і на цю локацію, та й ще щось побачимо… — А що? — Таємниця!
14.00 – переїзд на один з кращих в Європі кінний завод, екскурсія, знайомство з великими та маленькими кіньми. Бажаючі можуть покататись верхи на конях (при поганій погоді в критому манежі). 15-15.30 – від’їзд. 16.30-17.00 – орієнтовне прибуття в Дніпро.

Увага! Екскурсія відбудеться за будь-якої погоди, адже і музей, і  ферми для коней (і навіть критий манеж для катання на конях) знаходяться під дахом!

 

Вартість – дорослі – 1490 грн, діти до 14 років – 1290 грн.

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, проживання в готелі «Дніпро» номера категорії «стандарт» (санвузол, кондиціонер, фен, ТВ); вхідний квиток в ретро-музей МАШИНА ЧАСУ, дегустація вина та смаколики, весільна програма, майстер-клас по весільному оберегу та танку, пригощення караваєм та чаєм, екскурсія по етнографічному музею, страхування.

В вартість не входить та сплачується додатково: вхідний квиток та екскурсія в центрі Менора – 250 грн/дорослий, 200 грн/дитина; екскурсія на кінному заводі (50 грн) та катання на конях (50 грн), харчування, особисті витрати.

Харчування: харчуватись можна як в ресторані готелю, так і в найближчих кафе, про які вам дасть інформацію гід (або ж можна подивитись в інтернеті).

 

Хочете екскурсію по м.Дніпро на 1 день? Це буде 7.03 — дивіться графік турів (КАЛЕНДАР 2021)
Хочете ВЕСІЛЛЯ В ПЕТРИКІВЦІ на 1 день? Це буде 8.03 — дивіться графік турів (КАЛЕНДАР 2021)

 

Шановні друзі з інших регіонів України!

В місті Дніпро автовокзал знаходиться в 5 хв пішки від залізничного вокзалу, так що до нашого міста можна приїхати також автобусним транспортом. Потяги зі Львова, Києва, Одеси та інших напрямків прибувають на залізничний вокзал до 9.30 год. Бажаємо приємних вражень від подорожі!


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот