Дніпро з висоти пташиного польоту, таємниці скелі Монастирко, машина часу та дегустація вина

Тривалість туру – 1 день

Дата початку туру – 7.03, 1.05

 

 

В цьому турі на нас чекають:
— знайомство з файним містом на Дніпрі, катериненські вулички та дворики, будинок Пчолкіна;

  • таємничий Монастирський острів – правда та легенди, водоспад Ревучий;
  • оглядовий майданчик єврейського центру Менора – вражаючий вид на місто з висоти пташиного польоту;
  • музей ретро-автомобілів, мотоциклів, велосипедів і не тільки;
  • дегустація вина, пригощення кавою та смаколиками;
  • гарний настрій та приємні спогади.

 

ПРОГРАМА:

11.00 – зустріч з екскурсоводом, знайомство та виїзд на автобусну екскурсію від залізничного вокзалу. Сама довга та краща в Європі набережна, прогулянка по Монастирському острову, козацькій стежині, де з одного боку дніпровська вода, з іншого – високі скелі. Стежина виведе нас Миколаївського храму, до водоспаду Ревучого, а далі до оглядового майданчику та лавочки закоханих. Чудова прогулянка та фотосесія з виглядом на річку та острівний храм. Замерзли?
На нас чекає ретро-музей та ретро-ресторанчик «Машина часу». Власник ретро-музею зібрав колекцію старовинних автомобілів та реставрував їх, то ж кожна машина на ходу. Тут так багато експозицій, техніки, побутових речей, що розбігаються очі. Опісля екскурсії запрошуємо до ресторанчику, де на нас чекає дегустація трьох видів вина: білого, ігристого, десертного. По завершенню дегустації пригощення кавою та дуже смачним святковим пирогом.
Але це ще не все. Сідаємо в автобус, та по старовинним історичним вуличкам з цікавою розповіддю про архітектуру старовинних «катеринославок», історію та видатних жителів, їдемо в міжнародний єврейський центр Менора. 15.00 – екскурсія по Менорі, в будинок Пчолкіна та підйом на саму високу 18-ти поверхову башню Менори, де є оглядовий майданчик з поручнями, з якого ми з захопленням будемо дивитись на сучасне місто та на річку Дніпро. 16.00 – ми з вами прощаємось, та не надовго. До нових зустрічей з ДНІПРО ВОЯЖ!

Вартість – 595 грн/дорослий, 495 грн/діти до 14 років.

В вартість входить: транспортне обслуговування (4 год), гід-екскурсовод, вхідний квиток в ретро-музей, дегустація вина, кава, пиріг, страхування.
В вартість не входить: вхідний квиток та екскурсія в центрі Менора – 250 грн/дорослий, 200 грн/дитина, особисті витрати.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот