8 Березня на морі – Одеса чекає!

Тривалість туру – 3 дні
Дата початку туру – 6.03.22

 

В цьому романтичному турі на нас чекають:

 • весняне Чорне море;
 • одеські палаци та дворики, ресторанчики та базари;
 • романтичні прогулянки по міському саду та Дерибасовській;
 • сходинки Потьомкіна та Французський бульвар;
 • одеські катакомби, гастрономія та гумористичні небилиці…

 

 

ПРОГРАМА:

5.03,  пятниця     Виїзд з вашого міста вечірнім потягом. З Дніпра – п. 53 Дніпро-Одеса або п.92 Костянинівка-Одеса. В Одесі потрібно бути до 10.00  год.

 

1 день, 06.03  Прибуття в Одесу. Зустріч туристів на залізничному вокзалі Одеси о 10.00 год. Трансфер в готель в центрі міста (речі залишаємо в готелі, а самі гайда на екскурсію!). 

Обзорна пішохідна екскурсія по Одесі: Думськая площа, Приморский бульвар, скляна панорама розкопок стародавнього міста на Приморскому бульварі, Соборний майдан, палац графа Воронцова, Одеський оперний театр, Одеський порт,  міський сад. Знамениті вулиці Дерібасовська, Пушкінська та ін. По ходу екскурсії поговоримо і про жінок, які прославили місто своїми модними смаками, романтичними (а то і кримінальними) пригодами та інтригами… Вільний час та самостійне повернення в готель.

 

2 день, 07.03 
Сніданок в готелі.
Гастрономічна екскурсія «Смачна Одеса». Ця екскурсія може бути тільки пішохідною! Під назвою «Одеська кухня» потрібно розуміти, що це суиіш грецької, молдавської, української, польської, єврейської, італійської, німецької…Адже місто портове, південне, то ж всі подорожуючі та моряки  своїми сотнями рецептів і сформували ОДЕСЬКУ кухню. В цій екскурсії ми розберемося, що смакували ті, хто проживав, будував, відвідував у всі віки славне місто Одеса.

На цій екскурсії ми будемо не тільки слухати, бачити, а й пробувати. Все-все не зможемо, бо лопнемо, але багато і саме смачне! Приоткриємо занавіс – обовязково будуть сири, вино, устртиці, мідії, піцца, ікра, тюлька, настойки та наливки. Запамятаємо надовго!

Вільний час для прогулянок по Одесі, по набережній Ланжерон та Аркадії. Наш гід вам все покаже і розскаже.

 

3 день, 08.03         З жіночим днем Вас!

Сніданок. Вільний час. Звільнення номерів в 12.00 год. (речі залишаємо у адміністратора).

12:00 — Екскурсія «Небилиці та бувальщина Одеських двориків». Неповторна атмосфера, архітектура та національній склад одеських двориків. В усі часи в любому класичному одеському двору обовязково має бути: колонка з водою, довгий загальний стіл, за яким збирались всі жители двору, а головне — знаменита одеська гостинність! Пройдемося по дворам Одеси и знайдемо все це!  

Вільний час в центрі міста.

Факультативно, якщо дозволяє час — 17:00 — 19:00 — пішохідна екскурсия «Одеські катакомби» (250 грн, рекомендуємо!) Це самі загадкові і дуже заплутані печери в світі, де було багато і драматичних і героїчних подій. Відвідування унікального музею катакомб, легенди, казки, та справжність.

 • Самостійний переїзд на залізничний вокзал. Посадка на свій потяг. До Дніпра – п.54, відправлення з Одеси – 20.20 год.

  Вартість, грн/чол:
 • при проживанні в 2-х місному номері «класик» 15 кв.м – 3900 грн/чол.
 • при проживанні в 2-3 місному номері «стандарт» 21 кв.м – 4150 грн/чол.

  В вартість входить: зустріч та кураторство групи, проживання в готелі 3* в центрі міста, два сніданки – «шведська лінія», екскурсійне обслуговування по програмі (три екскурсії, дегустація вина та їжі), страхування.

  В вартість не входить: залізничний (автобусний) проїзд ваше місто – Одеса – ваше місто, вхідні квитки на туристичні обєкти та факультативні (додаткові) екскурсії, особисті витрати, обіди, вечері.

  Увага! Туроператор має право послідовність екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні.

Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот