8 Березня на хуторі близ Диканьки! — 1 день

Полтава – музей-заповідник Поле полтавської битви – Диканька – вечорниці на хуторі близ Диканьки

Тривалість туру – 1 день

Дата початку туру – 8.03.22

 

 Автобусний тур з Дніпра. Туристи з Києва, Харкова, Львова та інших міст приїзджають до Полтави до 10.00 год самостійно та приєднуються до групи в указаному в інфолисті місці.

 

ПРОГРАМА:

6.45 — від’їзд з Дніпра від залізничного вокзалу. 10.30 — прибуття в Полтаву (туристи з інших міст можуть приєднатися до групи в Полтаві). Автобусна екскурсія по Полтаві, пам’ятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка, круглий майдан, історичні пам’ятки та інші туристичні локації. Вільний час для прогулянки по місту, обіду та кави, закупів сувенірних цукерок та шоколаду в фірмовому магазині. Екскурсія в краєзнавчий музей, визнаний кращим музеєм в Україні, та заповідник «Поле полтавської битви». На території заповідника  знаходиться храм св. Сімеона, гора-захоронення загинувших воїнів та памятник Петру Першому в його справжній ріст (2 метри 20 см). Переїзд в Диканьку – тріумфальна арка, збудована на честь приїзду імператора Олександра, Миколаївська церква, описана ще в творах самого Гоголя та 800-літні дуби, під якими юна Мотря Кочубей зустрічалася з Іваном Мазепою…

Святкові вечорниці на справжньому хуторі поблизу Диканьки з програмою «Вечори на хуторі поблизу Диканьки!»

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? Тут, на гоголівській землі, нас радо зустрічає пані Солоха, дяк, козаки та сам Микола Гоголь завітає до нас! Святкові столи ломляться від українських страв – обов’язково в меню – вареники, які самі так і стрибають до рота! На протязі всього вечора конкурси, ігри, танці, прогулянка по місточкам на річці та відчуття казки… А головне — розваги та персонажі, взяті з творів Гоголя!

18.00 — виїзд в Дніпро через Полтаву. Туристи з Києва, Харкова, Львова та інших міст виходять в Полтаві біля вокзалів, можлива додаткова ніч в готелі. 21.30-22.00 — орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість – 1295 грн/дорослий, 995 грн/дитина до 14 років.

 

Суперпропозиція! При покупці за 5 неділь — знижка 5%!!!

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, вхідний квиток в краєзнавчий музей та заповідник «Поле полавської битви», святкові вечорниці на хуторі поблизу Диканьки (зі сятковим столом, меню нижче), страхування.

В вартість не входить: особисті витрати. Також, коли буде вільний час в Полтаві, по бажанню, ви зможете зайти в садибу Котляревського (25 грн/чол).

 

Меню на сятковий стіл:
— м’ясна нарізка
— салат «Соняшник»
— квашена капуста
— печінковий торт
— салат «Пікантний»
— риба смажена
— картошка по-козацьки з м’ясом «Від Вакули»
— галушки з мясом
— вареники з капустою
— деруни з грибами
— хліб
— узвар — 1 стакан
— горілка — 50 гр на особу


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот