Тур в Польщу — Краків, Морське око, Закопане та термали

 

Тривалість туру – 4 дні
Дата початку туру – 12.07, 9.08, 13.09, 25.10, 29.12

 

Краків та замок Вавель, круїз річкою Вісла, мальовниче гірське озеро Морське Око та неймовірні пейзажі Татрів, соляна шахта “Wieliczka” та купання в найкрутіших термальних басейнах Польщі чекають Вас в цьому турі.

 

ПРОГРАМА:

Самостійний виїзд зі свого міста та прибуття до Львову в пятницю до 5.00 год. Можна приїхати до Львова раніше та замовити готель у Львові.

 

1 день, пт      Kraków “Краків”
Виїзд зі Львова о 6:00.  Прибуття до Кракова. Екскурсія містом та замком Вавель, круїз по ріці Вісла та вечеря.

Краків – королівське місто та історична столиця Польщі. Барбакан та Флоріанськa брама, Старе Місто, Головний Ринок — о будь-якій порі дня і року тут сидять квітникарки і продавці кренделів, стукають об бруківку копитами коні, запряжені у королівські карети. Королівський замок Вавель, єврейський Казімеж і Страдомом — внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО та оголошені історичною пам’яткою Польщі. Фантастично, але усі катаклізми і перебудови мало змінили середньовічну, тісну забудову замку. Замковий костел, його різні частини, мають ознаки романської доби, готики, ренесансу, бароко тощо.
Прогулянка на кораблику по річці Вісла. З борту кораблика можна зробити красиві фото старого міста, помилуватися королівським Вавельським замком і побачити інші пам’ятники архітектури з ріки Вісла — історичного водного шляху Кракова.

 

 

2 день, сб     Озеро Морське Око – Закопане — термальні купальні “Буковіна”
 
Сніданок і виїзд.

Озеро Морське Око — найбільше, найвідоміше та найкрасивіше озеро у Татрах, походи до якого привабливі у кожну пору року. Хто тут бував, мрійливо усміхнеться спогадам й захоче знову, хто не бував – щиро рекомендуємо. Розташоване в польській частині Татр, у долині Риб’ячого Потоку, на висоті 1395 м. Морське Око визнане журналістами The Wall Street Journal одним з п’яти найкрасивіших озер у світі. Дивовижні панорами цього чистого та глибокого високогірного озера, яке є справжнім дивом природи, щиро захоплюють подих!

Від паркінгу до самого озера  дев’ять кілометрів асфальтованої дороги з плавним набором висоти. Дорогою є вдосталь джерел з питною водою й місць для відпочинку. Підійматись зовсім не важко, також є можливість в якості додаткової туристичної атракції проїхати дорогу до озера на мальовничому гуральському возі, який називається фасьонга.

Буковіна-Татшанська. Термальні купальні “Bukowina” є одним з найсучасніших водних комплексів в Європі є Terma Bukowina, SPA-центр здатний одночасно прийняти 1000 осіб. Цей оздоровчий і реабілітаційний центр розташований в тихій місцевості, оточений лісами, а з вікон відкривається чудовий вид на гори. Гостей чекають 12 басейнів – шість критих і шість під відкритим небом, з яких 10 працюють цілий рік. Температура води тримається на рівні 29-30 ºC. Для дітей – численні атракціони, різноманітні гірки, а також “жабник” для найменших. Термальну воду видобувають з глибини 2400 м. з північно-західного схилу Татранських гір.  Вона є досконалим лікувальним та реабілітаційним засобом, адже містить важливі для здоров’я і тіла складові: натрій, кальцій, хлор, калій, сірку, магній та хром.

Закопане — столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів — етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Центр міста – вулиця Крупувки — все крутиться навколо неї: національні ресторанчики — колиби, ятки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев’яною архітектурою міста. Також, прогулюючись центральною вуличкою, ви матимете можливість відвідати історичні пам’ятки міста: костел святого Сімейства — невеликий тихий храм, з розписаним інтер’єром і вітражами, музей Карола Шимановського на віллі Атма та аж цілих п’ять різноманітних мистецьких галерей.

Повернення в готель, нічліг.

 

 

3 день, нд     Соляна шахта Величка  –  Львів

Сніданок і виїзд.

Соляна шахта «Величка»  одна з найбільш незвичайних визначних пам’яток Польщі, яка входить до першого Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Шахта перебувала в експлуатації понад 700 років (з XIII по XX століття), загальна довжина підземних коридорів шахти в даний момент становить близько 245 км, а глибина найнижчого 9-го рівня доходить до 327 м. Туристам доступні для відвідування всього 1% від загального числа коридорів і кімнат, але і цього достатньо, щоб відвідувачі виходили звідти з захопленням і масою позитивних вражень. А ще на маршруті є камера з соляним озером, глибина якого досягає 9 метрів. Кілька годин перебування на березі цього озера рівноцінне тижню перебування біля моря.  Довжина маршруту становить близько 3 км, однак, під час проходження по маршруту вам належить спуститися на 800 сходинок, причому 380 з них чекають вас на самому початку маршруту.  Тур закінчується на глибині 135 метрів, підйом на поверхню відбувається на ліфті.

Переїзд у Львів, повернення орієнтовно о 23:00.  Поселення в готель.

 

 

4 день, пн      Львів

Вільний час для відпочинку та самостійних прогулянок по Львову. Бажаючим – в подарунок пішохідна екскурсія по старому Львову. Звільнення номеру о 12.00. Посадка на свій потяг.

 

Вартість туру  – 5950 грн.

В вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелях 3* з сніданками в Польші (2 ночі), проживання в готелі 3* у Львові (1 ніч), супровід гіда, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі, туристичний збір (City tax).

Вартість розрахована при проживанні в 2-3-місному номері. Доплата за 1-місне розміщення по маршруту туру – 2800 грн.

 

Важливо:

 1. Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт.
 2. Під час планування туру закладено в середньому 4 години для проходження українсько-польського кордону. Якщо кордон перейдеться швидше, то в програмі можливі бонуси, якщо довше, то буде скорочено час перебування у Кракові.
 3. Кому з чоловіків зараз можна виїжджати за кордон:

             Знятим з військового обліку за станом здоров’я

             Тимчасово непридатним до військової служби

             Батькам трьох і більше дітей та батькам, які самі виховують дітей

             Чоловікам з інвалідністю І-ІІІ групи

             Чоловікам, які мають на утриманні дружину чи дитину, яка є особою з інвалідністю I -II групи

Виїзд дозволено за наявності підтверджуючих документів.

 1. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 2. Туроператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб.

* * *

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Харчування (обіди, вечері)
 • Факультативні екскурсії
 • Особисті витрати

Також, якщо вам потрібні приїхати у Львів на день раніше, то можна забронювати готель у Львові – 1250 грн/доба за 2-місний номер. Доплата за 1-місне розміщення по маршруту туру – 2300 грн.

 

Вартість вхідних квитків:

 1. Прогулянка на кораблику по р. Вісла: загальний – 60 зл., дитячий – 50 зл.
 2. Озеро Морське Око: загальний – 9 зл, діти до 7 р. – безкоштовно.
 3. Термальні купальні “Bukowina” (3,5 години): загальний – 74 зл, діти до 12 років – 54 зл, діти зростом до 100 см. – безкоштовно.
 4. Соляна шахта “Wieliczka”: загальний – 126 зл, діти до 18 років – 116 зл, діти до 4 років – безкоштовно.1 зл = 9 грн
  Рекомендуємо злоті купити в Україні!

* * *

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна взяти з собою закуски, щоб перекусити під час стоянки автобуса на кордоні або на одній  зупинок;

Обіди в 1-й – відбудеться в одному з закладів самообслуговування з традиційною польською кухнею по дорозі до Кракова (оплачується самостійно по меню);

Вечеря у 1-й день – організований у закладі. Вартість 50 зл./особа.

Сніданок у 2-й день – у готелі, входить у вартість;

Обід у 2-й – організований у м. Закопане в колоритній гуральській колибі (суп, картопля, м’ясна/рибна страва на вибір, салат зі свіжих овочів) Вартість 45 зл./особа.

Вечеря у 2-й день – можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

Сніданок у 3-й день – у готелі, входить у вартість.

Обід у 3-й день – організований у підземному ресторані соляної шахти, (журек з ковбасою та яйцем, кльоцки, відбивна зі свинини) Вартість 35 зл./особа.

Вечеря у 3-й день – можна купити продукти під час зупинки на шопінгу під час стоянки автобуса на кордоні або на одній  зупинок;

Сніданок в 4-й день – можна поснідати в кафе готелю на власний смак та вибір.

 

Увага!

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 3 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до Приміського вокзалу і автобази.

2. Туроператор  НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).


Бажаємо гарної подорожі та яскравих вражень від поїздки!