Новий рік на хуторі близ Диканьки 2019!!! — виїзд з Дніпра

Запрошуємо Вас зустріти Новий Рік в нашому традиційному щорічному турі

«Новий рік на хуторі близ Диканьки»!

31.12.18 — 01.01.19   —   2 дні

Туристи з Києва, Харкова та інших міст мають можливість приїхати до Полтави самостійно до 13.00 та приєднатись до групи з Дніпра в готелі.

 

ПРОГРАМА:

 

1 день, 31.12.18

9.30 — відїзд від кас цирку комфортабельним автобусом. 13.00 — прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист». Обід. Полтава новорічна — автобусна екскурсія-прогулянка по святковому місту, садиба-музей Івана Котляревського, памятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка. На завершення —  прогулянка біля центральної ялинки, купляємо сувенірні солодощі в магазині полтавських цукерок. Вільний час для відпочинку в готелі. Ввечері — чай, кава.

 

Зустріч НОВОГО 2019 РОКУ на справжньому хуторі поблизу Диканьки з шоу-програмою «Новий рік на хуторі поблизу Диканьки!»
(22.00 год — 03.00 год).

 

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? Тут, на гоголівській землі, нас радо зустрічають пан хазяїн та Солоха. Святкові столи ломляться від українських страв. У нас в новорічну ніч побувають і Дід Мороз зі Снігуронькою, козак Пронь, коваль Вакула, цигани і… Читайте Гоголя! На протязі всієї ночі: тамада, конкурси, ігри, новорічні щедрівки, танці, коні, багаття на березі Ворскли та відчуття казки…

2 день, 01.01.19

10.30 — пізній сніданок… Сідаємо в автобус та їдемо в Опішню – центр українського гончарства, де відвідаємо заповідник гончарства, спробуємо зліпити горщик, потішимося над гумористичними витворами місцевих гончарів, помилуємося мальовничими пейзажами та отримаємо новорічний подарунок – на щастя! Переїзд в Веселу садибу, де нас чекають новорічні полтавські вечорниці. Життя тільки починається!!! Зустріч з хлібом-сіллю веселими диканьськими молодицями, забави, пісні, прогулянка по хутору…  Обід – борщ з хлібом-салом, вареники, галушки, узвар, налисники… На закінчення – майстер-клас по розмальовуванню полтавських пряників – захоплюючий творчий процес в перший день року. Оце подарунок привеземо близьким!

17.00-17.30 — виїзд в Дніпро. Туристи з Києва, Харкова та інших міст виходять у Полтаві, можлива додаткова ніч в готелі. 21.30 — орієнтовне прибуття в місто.

 

Вартість, грн/чол/тур Дорослі Діти до 14 років
стандарт люкс стандарт люкс
3695 3895 3495 3695

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в садибу-музей Котляревського та національний музей-заповідник гончарства, новорічний банкет на хуторі поблизу Диканьки, новорічні вечорниці в Веселій садибі, майстер-клас, страхування. Доплата за одномісне розміщення — 200 грн.
В вартість не входить: катання на конях, особисті витрати.

 

Важливо:

 1. Туристи, подорожуючі одні, будуть поселені в 2-ух місний номер. Доплата за одномісне розміщення — 200 грн.
 2. Туроператор залишає за собою право змінювати екскурсії на рівноцінні.
 3. Штрафи при відмові від туру: за 4 тижні — 10%, за 1-3 тижні — 50%, менше тижня — 100%.

 

МЕНЮ:

 1. Овочева нарізка
 2. Мясна нарізка (домашня ковбаса, буженина)
 3. Язик під майонезом
 4. Торт з печінки
 5. Салат «Соняшник» (мясо, гриби, цибуля, яйце)
 6. Салат «Пікантний» (пекінська капуста, мясо)
 7. Пеленгас жарений
 8. Салат «Гурман» (курка та ін)
 9. Картопля «Козацька» з мясом (запечена)
 10. Голубці
 11. Пальці з грибами
 12. Млинці з мясом
 13. Вареники з капустою
 14. Вареники з мясом
 15. Сметана домашня
 16. Хліб
 17. Узвар
 18. Крученики з мясом
 19. Налисники з сиром та родзинками
 20. Налисники з маком
 21. Фрукти
 22. Вода мінеральна
 23. Шампанське
 24. Горілка

Спиртні напої на стіл з 6 чол – достатньо!

 

Приглашаем Вас встретить Новый год в нашем традиционном ежегодном туре

«Новый год на хуторе близ Диканьки»!

31.12.18 — 01.01.19   —   2 дня

Туристы с Киева, Харькова и других городов имеют возможность приехать в Полтаву к 13.00 и присоединиться к группе из Днепра в отеле.

 

ПРОГРАМА:

 

1 день, 31.12.18

9.30 — отъезд от касс цирка комфортабельным автобусом. 13.00 — прибытие в Полтаву, размещение в отеле «Турист». Обед. Полтава новогодняя — автобусная экскурсия-прогулка по праздничному городу, усадьба-музей Ивана Котляревского, памятник галушке, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., колокольня, сторожевая башня, белая беседка. И в завершение —  прогулка возле центральной елки, возможность купить сувенирные сладости в магазине полтавских конфет. Свободное время для отдыха в отеле. Вечером — чай, кофе.

 

Встреча НОВОГО 2019 ГОДА на самом настоящем хуторе близ Диканьки з шоу-программой «Новый год на хуторе близ Диканьки!»
(22.00 год — 03.00 час)

 

Ах, веселились ли Вы когда-нибудь по-полтавски? Здесь, на гоголевской земле, нас радостно встречают пан хазяин и Солоха. Праздничные столы ломятся от украинских блюд. У нас в новогоднюю ночь побывают и Дед Мороз со Снегурочкой, казак Пронь, кузнец Вакула, цыгане, и… Читайте Гоголя! На протяжении всей ночи: тамада, конкурсы, игры, новогодние песни, танцы, лошади, костер на берегу Воркслы и ощущение сказки…

 

2 день, 01.01.19

10.30 — поздний завтрак… садимся в автобус и едем в Опошню – центр украинского гончарства, где посетим заповедник гончарства, попытаемся слепить кувшин, посмеемся над юмористическими произведениями местных гончарных мастеров, полюбуемся красивыми пейзажами и получим новогодний подарок – на счастье! Переезд в Веселую усадьбу, где нас ожидают новогодние полтавские вечорницы. Жизнь только начинается!!! Встреча с хлебом-солью творческими коллективами Диканьки, забавы, песни, прогулка по хутору…  Обед – борщ с хлебом-салом, вареники, галушки, узвар, налисники… По окончанию – мастер-класс по раскраске полтавских пряников – увлекательный творческий процесс в первый день года. Вот это подарочек привезем близким!

17.00-17.30 — отъезд в Днепр. Туристы с Киева, Харькова и других городов выходят в Полтаве, возможна дополнительная ночь в отеле. 21.30 — ориентировочное прибытие в Днепр.

 

Стоимость, грн/чел/тур Взрослые Дети до 14 лет
стандарт люкс стандарт люкс
3695 3895 3495 3695

 

В стоимость входит: транспортное и экскурсионное обслуживание по программе, питание по программе, входные билеты в усадьбу-музей Котляревського и  музей-заповедник гончарства, новогодний банкет на хуторе близ Диканьки, новогодние вечорницы в Веселой усадьбе, мастер-класс, страхование.
В стоимость не входит: катание на лошадях, личные расходы.

 

Важно:

 1. Туристы, которые путешествуют одни, будут расселены в 2-ух местный номер. Доплата за одноместное размещение 200 грн.
 2. Туроператор оставляет за собой право менять экскурсии на равноценные.
 3. Штраф при отказе от тура: -за 4 недели — 10%, за 1-3 недели — 50%, менее недели — 100%.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот