Різдво на хуторі близ Диканьки 2019!!!

 

06.01.19 — 07.01.19   —   2 дні

Туристи з Києва, Харкова та інших міст мають можливість приїхати до Полтави самостійно до 13.00 та приєднатись до групи з Дніпра в готелі.

 

ПРОГРАМА:

 

1 день, 06.01.19

9.30 — відїзд від кас цирку комфортабельним автобусом. 13.00 — прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист», у номерах категгорії «стандарт підвищенної комфортності». Обід. Полтава новорічна — автобусна екскурсія-прогулянка по святковому місту, садиба-музей Івана Котляревського, памятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка. На завершення —  прогулянка біля центральної ялинки, купляємо сувенірні солодощі в магазині полтавських цукерок. Вільний час для відпочинку в готелі.

Зустріч Різдва Христового на справжньому хуторі поблизу Диканьки з шоу-програмою «Різдво на хуторі поблизу Диканьки!»
(19.00 год — 24.00 год).

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? Тут, на гоголівській землі, нас радо зустрічають пан Голова та Солоха. Святкові столи ломляться від українських страв. У нас в різдвяну ніч побувають і Дід Мороз зі Снігуронькою, і Микола Васильович Гоголь, козак Пронь, коваль Вакула, чарівна Оксана, цигани і… Читайте Гоголя! На протязі всієї ночі: тамада, конкурси, ігри, новорічні щедрівки, танці, коні, багаття на березі Ворскли та відчуття казки…

2 день, 07.01.19  Христос народився – славімо його!

9.00 —  сніданок… Сідаємо в автобус та їдемо в Опішню – центр українського гончарства, де відвідаємо музей-заповідник гончарства, спробуємо зліпити горщик, потішимося над гумористичними витворами місцевих гончарів, помилуємося місцевими мальовничими пейзажами та отримаємо різдвяний подарунок – на щастя! Переїзд в Веселу садибу, де нас чекають різдвяні полтавські вечорниці. Життя тільки починається!!! Зустріч з хлібом-сіллю веселими диканьськими молодицями, забави, пісні, прогулянка по хутору…  Обід – борщ з хлібом-салом, вареники, галушки, узвар, налисники… На закінчення – майстер-клас по захоплюючим старовинним танцям! Оце враження привеземо додому!

16.00  — виїзд до Дніпра. Туристи з Києва, Харкова та інших міст виходять в Полтаві, можлива додаткова ніч в готелі. 20.30 — орієнтовне прибуття в місто.

 

Вартість, грн/чол/тур Дорослі Діти до 14 років
стандарт люкс стандарт люкс
3695 3895 3595 3795

 

В вартість входить: проживання, транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в хату-музей Котляревського та гончарний музей-заповідник, різдвяний банкет на хуторі поблизу Диканьки, різдвяні вечорниці в Веселій садибі, майстер-клас, страхування.
В вартість не входить: катання на конях, особисті витрати.

МЕНЮ:

 1. Овочева нарізка
 2. Мясна нарізка (домашня ковбаса, буженина)
 3. Язик під майонезом
 4. Торт з печінки
 5. Салат «Соняшник» (мясо, гриби, цибуля, яйце)
 6. Салат «Пікантний» (пекінська капуста, мясо)
 7. Пеленгас жарений
 8. Салат «Гурман» (курка та ін)
 9. Картопля «Козацька» з мясом (запечена)
 10. Голубці
 11. Пальці з грибами
 12. Млинці з мясом
 13. Вареники з капустою
 14. Вареники з мясом
 15. Сметана домашня
 16. Хліб
 17. Узвар
 18. Крученики з мясом
 19. Налисники з сиром та родзинками
 20. Налисники з маком
 21. Кутя
 22. Вода мінеральна
 23. Шампанське
 24. Горілка

Спиртні напої на стіл з 6 чол – достатня кількість!

 

Важливо:

 1. Туристи, подорожуючі одні, будуть поселені в 2-ух місний номер. Доплата за одномісне розміщення 200 грн.
 2. Туроператор оставляє за собою право змінювати екскурсії на рівноцінні.
 3. Штрафи при відмові від туру: після 15.12.18 — 100%.
Дивіться також нашу програму Новий рік на хуторі близ Диканьки.

 

06.01.19 — 07.01.19   —   2 дня

Туристы с Киева, Харькова и других городов имеют возможность приехать в Полтаву к 13.00 и присоединиться к группе из Днепра в отеле.

 

ПРОГРАММА:

 

1 день, 06.01.19

9.30 — отъезд от касс цирка комфортабельным автобусом. 13.00 — прибытие в Полтаву, размещение в отеле «Турист» в номере стандарт повышенной комфортности. Обед. Полтава рождественская — экскурсия-прогулка по праздничному городу, усадьба-музей Ивана Котляревского, памятник галушке, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., колокольня, сторожевая башня, белая беседка. И в завершении —  прогулка возле центральной елки, покупаем сувенирные сладости в магазине полтавских конфет. Свободное время для отдіха в отеле.

Встреча РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА на самом настоящем хуторе близ Диканьки
с шоу-программой «Рождество на хуторе близ Диканьки!»
(19.00 год — 24.00 час).

 

Ах, гуляли ль Вы когда-нибудь по-полтавски? Здесь, на гоголевской земле, нас радостно встречают пан Голова и Солоха. Праздничные столы ломятся от украинских блюд. У нас рождественскую ночь побывают и Дед Мороз со Снегурочкой, казак Пронь, кузнец Вакула, цыгане, и… Читайте Гоголя! На протяжении всей ночи: тамада, конкурсы, игры, колядки, танцы, лошади, костер на берегу Ворсклы и ощущение сказки…

 

2 день, 07.01.19   С рождеством Христовым!

9.00 —  завтрак… Садимся в автобус и едем в Опошню – центр украинского гончарства, где посетим музей-заповедник гончарства, попытаемся слепить кувшин, посмеемся над юмористическими произведениями местных гончарных мастеров, полюбуемся красивыми пейзажами и получим новогодний подарок – на счастье! Переезд в Веселую усадьбу, где нас ожидают  рождественские полтавские вечорницы. Жизнь только начинается!!! Встреча с хлебом-солью веселыми фольклерными коллективами Диканьки, забавы, песни, прогулка по хутору…  Обед – борщ с хлебом-салом, вареники, галушки, узвар, налисники… По окончанию – мастер-класс по раскраске полтавских пряников – увлекательный творческий процесс в рождественский день. Вот это подарочек привезем близким!

16.00 — выезд в Днепр. Туристы с Киева, Харькова и других городов выходят в Полтаве, возможна дополнительная ночь в отеле. 20.30 — ориентировочное прибытие в Днепр.

 

Стоимость, грн/чел/тур Взрослые Дети до 14 лет
стандарт люкс стандарт люкс
3695 3895 3595 3795

 

В стоимость входит: проживание, транспортное и экскурсионное обслуживание по программе, питание по программе, входные билеты в усадьбу-музей Котляревського и гончарный музей-заповедник, рождественская программа на хуторе близ Диканьки, рождественские вечорницы в Веселой усадьбе, мастер-классы, страхование.

В стоимость не входит: катание на лошадях, личные расходы.

 

Важно:

 1. Туристы, которые путешествуют одни, будут расселены в 2-ух местный номер. Доплата за одноместное размещение 200 грн.
 2. Туроператор оставляет за собой право менять экскурсии на равноценные.
 3. Штраф при отказе от тура: за 4 недели — 10%, за 1-3 недели — 50%, менее недели — 100%.
Смотрите также нашу программу Новый год на хуторе близ Диканьки


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот