Грибний тур в Карпати

 

Виїзд грузовиком в гори та збір білих грибів в лісах диких Карпат, відпочинок в Яремче та активні екскурсії по прикарпаттю чекають на нас в цьому турі! Група з Дніпра!

Тривалість туру – 5 днів

Дата початку туру – 15.09, 13.10

 

Яремче – визнаний екокурорт, що розташований між мальовничими горами в затишній долині річки Прут, одне тільки перебування в якому має помітні лікувальні властивості: за рахунок чистого повітря та альпійського клімату тут можна оздоровити організм – від очищення легень та нормалізації тиску до покращення роботи серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту.

Чому варто приїхати сюди і на що подивитись? Наприклад, на славнозвісний яремчанський ярмарок, де можна закупитись сувенірами. Рухаючись далі через міст — за кілька хвилин прийдете до другого ярмарку, більшого. На самісінькому його початку — ресторан “Гуцульщина”, високий міст над бурхливим Прутом та мальовничий водоспад Пробій, ним щороку милуються тисячі людей.

А також в околишніх гірських лісах в цей період дозрівають білі гриби…

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

 

1 день,  середа

14.25 – виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець (плацкарта, купе)

 

2 день,  четвер

Прибуття в Тернопіль в 6.20, посадка в туристичний автобус. Переїзд в Яремче, прибуття орієнтовно в 10.20 год. Поселення в затишній садибі зеленого туризму, номери 2-3-х місні. Після нетривалого відпочинку – пішохідна екскурсія по Яремче: карпатський національний заповідник (вольєри з дикими кабанами), річка Жонка, музей «Карпати в мініатюрі», водоспад Пробій, сувенірний ринок.

 

3 день,  пятниця

Ранній виїзд на грузовику в гори в супроводі лісників. Збір грибів в смерековому лісі. Пікнік (за додаткову платню), відпочинок в мальовничому місці. Повернення в садибу, підготовка та сушка грибів.

 

4 день,  субота

Перевертаємо гриби в сушилці. Вільний день для відпочинку. Можна провести його на власний смак або ж за додаткову платню відвідати екскурсію на вибір: 1) Буковель-водоспади Труфанець та Гук-Яблунецький перевал-пивоварня (дегустація-безкоштовно, купити-за платню)-Кваси (дегустація мінеральної води) – 350 грн дор/150 грн дит; 2) етнічна екскурсія в Верховину: хата-сироварня, музей гуцульської магії, музей музичних інструментів, музей Паранджанова — 350 грн дор/150 грн дит + вхідні квитки.

 

5 день,  неділя

Пакуємо гриби в торбину. 9.00 – звільнення номерів та виїзд. Екскурсія в Манявський Скит — на околиці мальовничого прикарпатського села Манява, між склонами гір та лісів ми побачимо башні знаменитого православного чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря, відомого як Скит Манявский. Відвідаємо храм, покуштуємо джерельну воду та помолимося за благополучне повернення додому… Переїзд в Тернопіль — файне місто в Україні. Екскурсія по місту – Домініканський Собор, центральне озеро, історична частина міста. Вільний час для обіду та закупи продуктів в дорогу. Посадка на п.42 в 17.50 год.

 

Понеділок – прибуття в Дніпро в 9.20 год.

 

Вартість

  • 1895 грн/особа – 2-3-х місне розміщення, зручності на блок з 2-х номерів
  • 2095 грн/особа — 2-3-х місне розміщення, зручності в номері

 

В вартість входить: проживання в садибі при вибраному розміщенні, трансфер Тернопіль-Яремче-Тернопіль, екскурсія по Яремче, Тернополі та Манявському Скиту, грузовик в гори та послуги лісника, оренда сушилок, страхування.

В вартість не входить: харчування (сніданок – 80 грн, обід – 100 грн, вечеря – 100 грн), пікнік в лісі – 100 грн, додаткові екскурсії – 350 грн дор/150 грн дит, вхідні квитки в заповідники та музеї (всього орієнтовно до 300 грн, з них підйомник на Буковель – 105 грн), залізничні квитки Дніпро-Тернопіль-Дніпро.

Увага! Якщо туроператор купує залізничні квитки для групи в касах для групових замовлень, то бронь для дорослого з одного квитка складає 80 грн, тобто два квитка (туди та на зворотній шлях — 160 грн). Ми пропонуємо всім туристам, які мають серйозні наміри поїхати, сплатити за проїзд за 45 діб до поїздки (плацкарта – 650 грн, купе – 1250 грн в дві сторони), щоб ми могли купити квитки без броні або ж купувати квитки самостійно (11.09 п.41 Дніпро-Тернопіль, 15.09 – п.42 Тернопіль-Дніпро).

 

Приятного путешествия!

 

С нами путешествуют туристы из: Днепра, Киева, Харькова, Полтава, Запорожье, Черкассы, Умань, Никополь, Мелитополь, Александрия, Бердянск, Мариуполь и др.  Приглашаем Вас в наши туры!

 

 


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот