Полтавські галушки, горщики та вечорниці на 8 Березня!

Дата початку туру – 08.03.19

Тривалість туру – 1 день

В цьому турі на Вас чекають:

 

  • знайомство з містом над Лтавою – невеликий провінційний обласний центр України з великою історичною спадщиною;
  • відвідання української гончарної столиці – Опішні, помилуємось з роботами кращих гончарів України, привеземо додому власноручно зроблений горщик та побазарюємо на опішнянському гончарному ринку;
  • мальовничий старовинний хутір поблизу Диканьки, де ми понуримося у традиції та культуру країни козацьких часів, побуваємо на гоголівських вечорницях, спробуємо смачні полтавські вареники, галушки і  гарячий борщ та гарненько потанцюємо та повеселимось під запальну мелодію веселих музик!

 

ПРОГРАМА:

Туристи з Києва, Харкова та ін. міст мають прибути в Полтаву до 10.00. Місце зустрічі буде вказане в інформаційному листі.

6.30 – виїзд з Дніпра від кас цирку комфортабельним автобусом.  10.30 – прибуття в Полтаву. Екскурсія по милій та провінційній Полтаві – ми побачимо Іванову гору, де знаходиться садиба основника національної літератури Івана Котляревського (з відвідуванням) та білу альтанку, пам’ятник галушці, величну споруду колись губернського земства, а нині краєзнавчого музею, архітектурний комплекс круглої площі, пам’ятник слави до 100-річчя полтавської битви (1809 р). Майстер-клас по виготовленню полтавських галушок та смачний обід.  Виїзд в столицю гончарства України с. Опішня. Музей-заповідник гончарства – це велика мальовнича паркова територія, де ми не тільки побачимо горщики та посуд різних розмірів та краси, а й різноманітні та з гумором виготовлені гончарні скульптури, композиції та ін. Спробуємо обов’язково зліпити горщик під керівництвом майстра (майстер-клас), побуваємо в садибі гончарів та заїдемо на знаменитий опішнянський гончарний базар.  А попереду – гоголівські вечорниці! Переїзд на мальовничий хутір біля Диканьки — культурно-ресторанний комплекс-скансен, де все нагадує ті стародавні часи, коли сам Микола Гоголь відвідував заїзджий двір…. Cмачна вечеря та музичне веселе дійство, танці і розваги чекають на нас цього вечора. А можливо, до нас завітає сам Гоголь… 20-20.30 – від’їзд. Іногородніх туристів завозимо на залізничний вокзал, прохання взяти квитки після 22.00 год (можлива ніч в готелі за додаткову платню). 23-23.30 – орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість – 1290 грн/дор, 1090 грн/діти до 12 років.

В вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, послуги гіда-екскурсовода, вхідні квитки в музеї по програмі,  майстер-класи по програмі, обід, гоголівські вечорниці та вечеря, страхування.

В вартість не входить: особисті витрати.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот