8 Березня на хуторі близ Диканьки!

08.03.19-09.03.19   —   2 дні

 

Туристи з Києва, Харкова та інших міст приїзджають до Полтави до 12.00 год самостійно та приєднуються до групи в готелі.

 

ПРОГРАМА:

1 день, 08.03.19

Полтава — Опішня — Диканька

8.30 — відїзд з Дніпра від каси цирку. 12.00 — прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист». Обід. Переїзд в Опішню – центр українського гончарства, де відвідаємо музей-заповідник гончарства, спробуємо зліпити горщик, потішимося над гумористичними витворами відомих гончарів, помилуємося місцевими мальовничими пейзажами та отримаємо глиняний подарунок – на щастя! Прогуляємось по гончарному ринку та купимо милі серцю гончарні вироби, від яких аж очі розбігаються… Диканька – тріумфальна арка, збудована на честь приїзду імператора Олександра, Миколаївська церква, описана ще в творах самого Гоголя та  800-літні дуби, під якими юна Мотря Кочубей зустрічалася з Іваном Мазепою…

Святкові вечорниці на справжньому хуторі поблизу Диканьки з шоу-програмою «Вечори на хуторі поблизу Диканьки!» 

Ой, чи Ви коли гуляли по-полтавськи? Тут, на гоголівській землі, нас радо зустрічають пан Голова та Солоха. Святкові столи ломляться від українських страв. У нас в святковий вечір побувають – сам Микола Гоголь, козак Пронь, чарівна Оксана, коваль Вакула, цигани і… Читайте Гоголя! На протязі всього вечора: тамада, конкурси, ігри, танці, коні, багаття на березі Ворскли та відчуття казки…

 

2 день, 09.03.19

Полтава

Сніданок. Автобусна екскурсія по Полтаві, будинок-музей Котляревського, будинок-музей Панаса Мирного, памятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка, купляємо сувенірні солодощі в магазині полтавських цукерок. Обід. Майстер-клас по приготуванню полтавських галушок – захоплюючий творчий процес в святковий день! Опісля — музей-заповідник «Поле полтавської битви», храм св. Сімеона.

17.00 — виїзд в Дніпро. Туристи з Києва, Харкова та ін. міст виходять в Полтаві біля вокзалів, можлива додаткова ніч в готелі. 20.30 — 21.00 — орієнтовне прибуття в Дніпро.

 

Вартість, грн/чол/тур Дорослі Діти до 14 років
стандарт люкс стандарт люкс
2735 2935 2535 2735

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в музеї, майстер-клас по гончарству та виготовленню галушок, святкові вечорниці на хуторі поблизу Диканьки, проживання в готелі — номери підвищеної комфортності, страхування.
В вартість не входить: особисті витрати.

 

Важливо:

  1. Туристи, подорожуючі одні, будуть поселені в 2-ух місний номер. Доплата за одномісне розміщення 150 грн.
  2. Туроператор оставляє за собою право змінювати екскурсії на рівноцінні.
  3. Штрафи при відмові від туру: -за 4 тижні — 10%, за 1-3 тижні — 50%, менше тижня — 100%.

 

08.03.19-09.03.19   —   2 дня

 

Туристы с Киева, Харькова и других городов приезжают в Полтаву к 12.00 час самостоятельно и присоединяются к группе в отеле.

 

ПРОГРАММА:

1 день, 08.03.19

8.30 — посадка в комфортабельный автобус, отъезд от касс цирка. 12.00 — прибытие в Полтаву, размещение в отеле «Турист». Обед. Переезд в Опошню – центр украинского гончарства, где посетим заповедник гончарства, попытаемся слепить кувшин, посмеемся над юмористическими произведениями известных гончарных мастеров, полюбуемся местными красивыми пейзажами и получим глиняный подарок – на счастье! Прогуляемся по гончарному рынку, где можно купить милые сердцу гончарные изделия, от которых просто глаза разбегаются… Диканька – триумфиальная арка, построенная на честь приезда императора Александра, Николаевская церковь, описанная еще Николаем Гоголем и 800-летние дубы, под которыми юная Мотря Кочубей встречалась с Иваном Мазепой…

Праздничные вечерницы на самом настоящем хуторе близ Диканьки з шоу-программой «Вечера на хуторе близ Диканьки!» 

Ах, веселились ли Вы когда-нибудь по-полтавски? Здесь, на гоголевской земле, нас радостно встречают пан Голова и Солоха. Праздничные столы ломятся от украинских блюд. У нас праздничный вечер побывают – сам Николай Гоголь, казак Пронь, красавица Оксана, кузнец Вакула, цыгане, и… Читайте Гоголя! На протяжении всего вечера: тамада, конкурсы, игры, песни, танцы, лошади, костер на берегу Воркслы и ощущение сказки…

 

2 день, 09.03.19

Завтрак. Автобусная экскурсия-прогулка по Полтаве, усадьба-музей Короленко, усадьба Панаса Мирного, памятник галушке, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., колокольня, сторожевая башня, белая беседка, покупаем сувенирные сладости в магазине полтавских конфет. Обед. Мастер-класс по разрисовыванию полтавских пряников в колоритной усадьбе — лучшее творческое времяпровождение в праздничный день — привезем домой собственноручно сделанный подарок!  После —  музей-заповедник «Поле полтавской битвы», храм св. Симеона.

17.00 — виезд в Днепр. Туристы с Киева, Харькова выходят в Полтаве, возможна дополнительная ночь в отеле. 20.30 — 21.00 — ориентировочное прибытие в город.

 

Стоимость, грн/чел/тур Взрослые Дети до 14 лет
стандарт люкс стандарт люкс
2735 2935 2535 2735

 

В стоимость входит: транспортное и экскурсионное обслуживание по программе, питание по программе, входные билеты в музеи, мастер-класс по гончарству и по раскрашиванию полтавских пряников, праздничная программа «Вечера на хуторе близ Диканьки», проживание в отеле «Турист» — номера повышенной комфортности, страхование.

В стоимость не входит: личные расходы.

 

Важно:

  1. Туристы, которые путешествуют одни, будут расселены в 2-ух местный номер. Доплата за одноместное размещение 150 грн.
  2. Туроператор оставляет за собой право менять экскурсии на равноценные.
  3. Штраф при отказе от тура: -за 4 недели — 10%, за 1-3 недели — 50%, менее недели — 100%.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот