КНЯЗІВСТВО ВОЛИНСЬКЕ

Отв. менеджер Светлана — 

067-98-99-659, 063-709-42-63

 

Лучшие достопримечательности Волыни в этом туре!

1 день
Виїзд з Дніпра потяг Новоолексіївка-Ковель в 18.15

2 день
Прибуття у Луцьк в 11.05. Посадка в автобус. Розміщення в хостелі. Обід.  Екскурсія «Моє приємне відкриття — Луцьк» . Луцьк — одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна пам’ятка міста — Луцький замок, або замок Любарта — один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха — церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок-місцевий«Будинокзхимерами».
Вільний час в Луцьку. Пропонуємо відвідати екскурсію:
«Підземний світ міста» (дорослі — 120 грн., діти до 12 років — 80 грн.). Нас чекають підземні лабіринти, де колись проводили служби католицькі священики, ховалися від ворожих нападів місцеві жителі і терпіли важкі тортури полонені. Також у луцьких підземеллях зберігаються могили давніх князів, єпископів і заможних жителів міста, про які всім люб’язно розкажуть під час нашої подорожі. Вечеря. Нічліг.

3 день
Сніданок. Відвідування музею-заповідника «Поле Берестецької битви»,  місце вшанування пам’яті тих, хто брав участь у битві під Берестечком в 1651 р. На честь битви тут була відкрита унікальна Георгіївська церква з трьома престолами. А поруч — дерев’яна Михайлівська церква, побудована в стилі козацького бароко. Якщо вірити легенді, тут перед битвою молився Богдан Хмельницький. Далі нас зустріне Замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно. Як свідок багатьох історичних подій, замок зберігає пам’ять про відомих особистостей. Сюди неодноразово приїжджали польські королі та російські імператори, українські гетьмани та австрійські цісарі. Стародавній замок в Дубно став частиною історії декількох народів. Замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамного корпусу. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д. Мерліні. Існує ціла система підвалів і підземних ходів. Тараканів — одна з кращих містичних фортець 19 ст., яка дісталась Україні після третього розділу Польші в кінці 18 ст. та знаходиться в надзвичайно мальовничому місці. Обід. Переїзд в Збаражський замок. Будівництво замка звязано з іменами останніх із роду Збаразьких — Христофора та Юрія. Замок є типовим прикладом типу palazzo in fortezza. Замок сьогодні — туристичний об`єкт, в якому збережений історичний колорит. Унікальне підземелля замку, скульптури послідовників Пензеля, зброя, антикварні меблі. Переїзд в Луцьк, вечеря, нічліг.

4 день
Сніданок, звільнення номерів. Вільний час для останньої прогулянки по старовинним вуличкам Луцька, сувеніри. Посадка на потяг Ковель-Новоолексіївка в 12.15

5 день
Прибуття в Дніпро о 4.30

Вартість при групі 15+2 — 2950 грн/особи, 25+3 — 2860 грн, 30+3 — 2780 грн, 40-45+5 — 2570 грн

В вартість входить: проїзд потягом Дніпро-Луцьк-Дніпро (плацкарта); транспортне та екскурсійне обслуговування на протязі 2 днів,  харчування по програмі, проживання в хостелі (номера зі зручностями на поверсі або на блок), вхідні квитки (крім додаткових), страхування, керівник групи.
В вартість не входить: вх квитки на додаткові об`єкти, особисті витрати.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот