Веселий Новий рік та Різдво в Петриківці

Петриківщина вже не раз дивувала своїм творчим потенціалом — петриківський розпис, козацькі хутори, етнографічні експозиції, музей українського весілля — недаром вона включена до світових цінностей ЮНЕСКО. Чудове, казкове поєднання старовинного та сучасного — ось ознака Петриківки.

То чи ж не тут живе Дід Мороз на Дніпропетровщині? Перевіримо!

 

ПРОГРАМА:

 

9.30 — виїзд від школи комфортабельним автобусом. Переїзд до Петриківки — по дорозі слухаємо історію святкування Нового року в різних країнах та в слов’янських народів. Гей, вже видніється Петриківка… Та що ж це? Якийсь дід з білою бородою та в червоному кожусі махає руками прямо перед автобусом… Мабуть, щось у нього трапилося, треба зупинитись, допомогти… Діти, та це ж Дід Мороз вийшов нас зустрічати! Автобус зупиняється, заходить Дід Мороз, вітає всіх дітей та пропонує всім покататись на конях. Переїзд на кінно-племенний завод. Екскурсія разом з Дідом Морозом: коні — маленькі та великі, а також страуси, вівці, свині… Всі діти катаються на конях в критому зимовому манежі. Навіть при холодній погоді ми завжди в приміщеннях.

Далі Дід Мороз розказує про те, що Петриківка славиться своїм ремеслом — розписом і везе діток в етнографічний музей, де після екскурсії — новорічна розважальна програма зі старовинними обрядами, щедрівками, легендами. А на завершення майстер-клас з петриківського розпису, трав’яний чай з випічкою та подарунок від Діда Мороза. Прощаємося до наступного року.

14.30-15.00 — прибуття до школи з чудовим настроєм.

Вартість при групі:

16+1 — 425 грн, 25+2 — 395 грн, 30+3 — 365 грн

 

 

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, екскурсія на кінно-племенному заводі, вх. квиток в музей, майстер-клас, новорічна програма, чаювання, подарунок, страхування. Додатково — катання на конях в манежі (50 грн)


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот