Музей українського весілля запрошує на новорічні вечорниці!!

Петриківщина вже не раз дивувала своїм творчим потенціалом — петриківський роспис, козацькі хутори, етнографічні експозиції — недарма вона включена до світових цінностей ЮНЕСКО. А відтепер тут відкрився музей українського весілля, де поряд з унікальними експонатами проходить обрядове дійство, яке свого часу надихало на любов та злагоду наших бабусь і дідусів. В музеї не просто можна доторкнутися руками до експонатів, а й перенестися у минуле, зіграти весілля чи інсценувати його, ажде у світлиці відтворена обстановка побуту столітньої давнини. Учасники дійства інколи плутають реальність з нереальністю, адже цими участниками являються самі відвідувачі! Як і належить, на весіллі присутні каравай та шишки або дивні, виготовлені за технологіями наших прабабусь…

Тривалість экскурсії 5 — 6 годин

В програмі театралізованого весільного дійства:

  • екскурсія по музею;
  • веселе старовинне новорічне дійство за участю відвідувачів;
  • музичний супровід та старовинні обряди;
  • майстер-клас по виготовленню  оберегів;
  • частування гостей  травяним чаєм та караваєм;
  • подарунок кожному відвідувачу

Увага! Під час новорічних свят (св. Миколая, Новий рік, Різдво Христове) додається програма новорічних щедрівок, різвяних пісень та цікавих традицій. Обовязково до нас завітає Дід Мороз з поздоровленнями та подарунками. То ж запрошуємо саме в цей святковий період!

Музей приймає тільки групи при попередньому замовленні. Мінімальна група — 16 чол, максимальна 25-30 чол. Програма відрізняється та пристосована для груп туристів різного віку: діти молодших класів, старших класів, для груп дорослих туристів.

Приймаються замовлення для проведення справжнього весілля за старовинними обрядами.

 

 

Вартість, з новорічною програмою:
при групі: 16+1 — 435 грн, 25+2 — 395 грн, 30+3 — 375 грн

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, новорічна програми (вечорниці), майстер-клас, частування, подарунок, страхування.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот