РІЗДВО НА ХУТОРІ БЛИЗ ДИКАНЬКИ!

ТУР ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ!

05.01.19 — 06.01.19   — 2 дні

Дніпро – Полтава – хутір поблизу Диканьки – Опішня — Дніпро

Ой, чи Ви бували коли на Різдво на полтавщині? Батьківщина Миколи Гоголя та галушок, козака Диканя і Проня, самий колоритний регіон України! Запрошуємо взяти участь у різдвяних гуляннях – не пожалкуєте!

Програма розрахована на дітей, а дітки можуть взяти з собою і батьків!

 

ПРОГРАМА:

 

1 день, 05.01.18

9.30 — відїзд від каси цирку. 13.00 — прибуття в Полтаву, розміщення в готелі «Турист». Обід. Полтава новорічна — екскурсія-прогулянка по святковому місту, будинок-музей Короленко, памятник галушці, Успенський Кафедральний Собор 18 ст., дзвонарня, сторожова вежа, біла альтанка. На завершення —  прогулянка біля центральної ялинки, купляємо сувенірні солодощі в магазині полтавських цукерок. Вільний час. Переїзд в на хутір близ Диканьки на різдвяні полтавські вечорниці. Зустріч з хлібом-сіллю, Гоголь, Солоха, нечиста сила, забави, конкурси, пісні, прогулянка по хутору та відчуття казки…  Святкова вечеря – борщ з хлібом-салом, печеня, вареники, голубці, галушки, узвар, налисники з маком… На закінчення – майстер-клас по розмальовуванню полтавських пряників – захоплюючий творчий процес в різдвяний день. Оце подарунок привеземо близьким!  Вечорниці відбуваються в теплому хаті-ресторану етнографічного комплексу. Повернення в готель, нічліг.

 

2 день, 06.01.18  

Сніданок. Переїзд в Опішню – центр українського гончарства, де відвідаємо заповідник гончарства, спробуємо зліпити горщик, потішимося над гумористичними витворами місцевих гончарів, помилуємося місцевими мальовничими пейзажами та отримаємо різдвяний подарунок – на щастя! Також побуваємо в садибі гончарів та скупимось на гончарному базарі. На зворотньому шляху – музей «Поле полтавської битви» — почуємо розповідь про славні минулі часи та побачимо цікаві історичні експозиції, картини, зброю, військову одежу та предмети вжитку… Вільний час для обіду (Макдональс та ін.), 16.00 — виїзд в Дніпро.  20.30 — орієнтовне прибуття в місто.

 

Вартість, грн/чол/тур Дорослі Діти до 15 років
стандарт люкс стандарт люкс
2295 2595 2095 2295

 

Для організованих груп на 10 учасників – 1 учасник безкоштовно!

В вартість входить: транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі, харчування по програмі, вхідні квитки в хату-музей Котляревського, Поле полтавської битви та гончарний музей-заповідник, різдвяні вечорниці на хуторі поблизу Диканьки, два майстер-класи, проживання в готелі «Турист» — 1-2 місні номери зі зручностями та ТБ, страхування.

В вартість не входить: обід в 2 день, особисті витрати.


Возник вопрос? Напишите нам!

Ваш телефон или почта-

Я не робот